Головна » Аніматори на весілля
 

Аніматори на весілля

Ви хочете,  щоб Ваше свято запам’яталось назавжди? Але Ви знаєте,  що багато гостей завітають з дітками і тому замість розділити з Вами радість мусять  слідкувати за своїми чадами. У нас є чудова пропозиція для Вас. Аніматор на весілля, ювілей, день народження, хрестини чудово розважить діток, позбавить батьків надмірних клопотів.
Аніматори на весілля і будь-яке інше свято мають у своєму арсеналі  безліч цікавих ігор, забав, конкурсів, неймовірні шоу та майстер-класи, дітки будуть в захваті, а батьки вдячні за можливість відпочити і сповна насолодитись святом. Це може бути чудовим подарунком-сюрпризом. Наша івент-студія має великий досвід проведення анімації на весіллі. Ми працювали на весіллях як відомих селебриті, так і просто чудових молодят.
Весільна церемонія - це день, який в ідеалі має бути бездоганним, ми з радістю Вам допоможемо наблизити його до ідеалу. Ви можете обрати програму, яка  підійде саме для Вашого неповторного свята, також можливі і інші комбінації за Вашим бажанням.


  

Анімація на весілляАнімація на весілля
герої казок на весіллягерої казок на весілля
весілля  з казковими героямивесілля  з казковими героями

 

Феї  на весілляФеї  на весілля
герої казок на весіллягерої казок на весілля
весілля  з казковими героямивесілля  з казковими героями

 

  • Весілля 3 години - 2 аніматори з іграми, конкурсами, музичним супроводом дітки весь час зайняті з аніматорами. Програми цікаві і інтенсивні, тому батьки можуть спокійно відпочити.  В подарунок входить ростова лялька на вибір (15-20 хв.), майстер-класи з аеродизайну, з виготовлення відкриток, які урочисто дарують нареченим.
  • 4 години – Ця ж програма. Крім переліченого в подарунок ще входить повноцінне шоу мильних бульбашок.
  • 5 годин – В додаток до вказаної програми входить повноцінне шоу мильних бульбашок, аквагрим і різноманітні тваринки з кульок.
  • 6 годин -2 аніматори з іграми, конкурсами, музичним супроводом дітки весь час зайняті з аніматорами. В програму включено   майстер-класи з аеродизайну і з виготовлення відкриток, які урочисто дарують нареченим, повноцінне шоу мильних бульбашок, аквагрим, різноманітні тваринки з кульок. В подарунок  2 ростові ляльки по 30 хв. та + 2 майстер-класи.