Головна » Неординарні святкування ювілеїв, днів народжень
 

Неординарні святкування ювілеїв, днів народжень

Кожен з нас час від часу святкує урочисті події свого життя . Заздалегідь плануємо кого запросити, де буде проходити свято.. Накривається пишний чи не дуже стіл, обмінюємось тостами і… розходимось по домівках з відчуттям буденності. І далеко не кожен пригадає,як святкував свій ювілей чи був запрошений на свято у справжній замок чи під музику троїстих музик зі своїми гостями милувався краєвидами гір.

Якщо ви задумали провести своє свято неординарно - ми вам допоможемо!

До Вашої уваги ми пропонуємо ексклюзивні святкування в замках Західної України, в цікавих місцях Львова, на лоні дикої природи Карпат. Ви скуштуєте смачні страви від професійних кулінарів ікухарів, страви за старовинними українськими рецептами. Найгостинніші ресторани Львова та області, ексклюзивні запрошення, найкращі ведучі, професійні музики, кортежі, трансфер, флористика – ми подбаємо про все! Вам залишиться лише насолоджуватися святом, проект святкування якого складається індивідуально для Вас і більше нами не повторюється.

Команда професіоналів влаштує свято на будь-який смак і на будь-яку "кишеню"


Ви можете замовити свято – сюрприз батькам, коханим, друзям, співробітникам, близьким людям.

Звичайно, Ви можете скористатись лише деякими з наших послуг і або влаштувати свято самостійно, але є достойні переваги святкування за готовим проектом.

1) Ви не залежатиме від великої кількості людей та обставин. Коли замовлений проект, вам не потрібно постійно контролювати кожну окрему послугу. Ви отримаєте свято «повністю»

2) Над організацією свята працює команда професіоналів, яка запропонує Вам найкраще співвідношення «ціна-якість»

3)Ви отримаєте значні знижки на кожну окремо взяту послугу.

4) Ви автоматично отримуєте знижку на всі наступні святкування Вашої сім`ї та родини.

Арифметика тут проста: платіть менше – отримуйте більше.Наші ціни: переглянути