Чи потрібно замовляти Святого Миколая?

Діти чекають на Святого Миколая цілий рік, це найголовніше свято , після дня народження, звісно.

Цілий рік батьки розповідають діткам – що  Святий  Миколай все бачить і принесе подарунки лише тим діткам, які були чемними та гарно вчилися. Тому пік дитячої послушності припадає на останні тижні перед 19 грудням))

Для того, щоб діти вірили в правдивість існування Святого, та й важливість добрих вчинків важливо підтвердити правдивість існування старого.

Ми організовуємо найрізноманітніші заходи святкування Дня Святого Миколая.
Є програми , які розраховані на велику кількість діток, організувати їх можна у садочках, школах, приватних навчальних центрах, фотостудіях, в закладах та на місцях де працюють батьки. Пропонуємо театралізовану виставу, у головних ролях Святий Миколай, Ангелик та Неслух. Разом вони розповідають багато цікавих та повчальних історій, знайомляться з дітками та в кожного буде можливість сісти на коліно до Святого Миколая та загадати бажання.

 

Якщо ж ви бажаєте зробити особливий сюрприз своїм дітям – Святого Миколая можна запросити додому, у будь-який час, навіть ввечері перед сном, або рано вранці, він принесе подарунки та розкаже малечі про добро, гарні вчинки та навчить бути слухняними.

Вважаємо, що просто необхідно  дати дітям спогади про щасливе , безхмарне дитинство, коли Святий Миколай приходив і бажав щастя. Ці спогади будуть підтримувати дитину на протязі всього дорослого життя, і ви виховаєте достойну людину!

Отже, якщо у вас є дилема чи запрошувати Миколая – однозначно запрошувати. Робіть своїх діток щасливими – адже дитинство скоро минає – а спогади залишаються назавжди.

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter