Готуємось до свята Хелловін

Хелловін у Львові

Головним святом осені можна вважати Хелловін. Це відносно нове свято, але тим менше є дуже популярним, і з кожним роком все більше людей меншою чи більшою мірою його святкують.

Хелловін святкують і великі і малі. Дорослі готують костюми, страшні і не дуже, замовляють нестандартний макіяж та манікюр та веселяться на вечірках. Заклади тематично, страшно і дуже стильно оформлюють інтер’єр, та навіть готують їжу та напої в такому стилі.

Для дітей організовують спеціальні свята: в дошкільних закладах, садочках, школах, на гуртках. Дітки вдягають різноманітні костюми, а їх чекає цікава програма, із забавами, іграми, конкурсами, майстер-класами, квестами. Готують їжу, напої та солодощі в тематиці свята Хелловін! Це може бути печиво у формі павука, пряники з глазур’ю в формі відьмочок, чортиків, зомбі, напої з крові та багато цікавого.

Ми у свою чергу, пропонуємо організацію цього свята та безліч програм  Хелловіну. Різноманітні сценарії, в гості чекайте Відьмочку Блер, Вампіра Блейда, Наречену-Зомбі та її Нареченого, Кікімору Болотну або Чорта, Графа Дракулу та Скелетів. Усі герої із професійним гримом та автентичними костюмами.

Також доповнити атмосферу можна за допомогою декору Вашої локації. Павутини, гарбузи чи червоні ліхтарики – усе невід’ємні деталі по-справжньому страшного свята. Також солодощі у вигляді очей чи павучків виконані нашим кондитером створять  потойбічний день.

Хелловін – це запозичене свято для українців , але із року в рік святкування “страшного дня” набирає обертів , як у дітей, так і у дорослих . Цей день дозволяє зануритись у потойбічне життя з нотками гумору та веселощів.

Ми вже потираємо руки в очікуванні ваших чудових замовлень,  щоб втілити в реальність всі ваші та наші ідеї. Стильне неповторне оформлення та чудові Хелловінські герої гарантовані!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter