Головна » Фаєр-шоу класичне
 

Фаєр-шоу класичне

Фаєр-шоу, або вогняне шоу - це незабутня розвага на весілля. Воно розважить як гостей так і молодят та залишить незабутні враження. Фаєр-шоу може бути у найрізноманітніших стилях: класичне, етно стиль, у східному стилі, романтичне, а також у стилі Джеймса Бонда, Пантери да багато іншого. В одному виступі використовуємо від 5 видів реквізиту, в кульмінації наречені зможуть сфотографуватися в горячому серці, також використовується найсучасніша піротехніка.

 

 

  

У ХХ сторіччі бродячі циркові артисти перейняли це мистецтво і донесли його до Америки та Європи. З’явились цілі вогняні виступи, які супроводжувались грою барабанів та бубнів. Незабаром з’явилась ціла філософія фаєр-шоу яку підтримали субкультури та почали пов’язувати це мистецтво з єднанням зі стихією. Зараз фаєр-шоу – це грандіозні виступи. Вони поєднують у собі театральне мистецтво та трюки з вогнем. За допомогою вогню можна влаштувати цілі містерії та реалізувати незвичні та оригінальні творчі задуми. 
Вогняні шоу дуже популярне в якості розваги на різних урочистостях, концертах та вечірках. Вогняні трюки виконують підготовлені фаєрщики, яких також називають сучасними факірами, сіроманами та артистами оригінального жанру. Самий розповсюджений реквізит для виступу це пой. Найпопулярніша горюча речовина для таких забав – гас. Не забувайте – що вогонь це стихія і поводитись з нею треба уміло і обережно, тому замовляти фаєр-шоу треба тільки у професіоналів. Сучасні шоу мають свої різновиди, які ми і пропонуємо вам використати в якості ексклюзивної розваги на своєму святі.