Головна » Феєрверк з метеликів

Феєрверк з метеликів

Живі  тропічні метелики стануть прикрасою будь-якого свята:
- весілля,
- дня народження,
- 8 березня,
- дня Св. Валентина,
- освідчення в коханні,
- дитячого свята та ін.
Літаючі екзотичні метелики зроблять незабутньою будь-яку святкову  подію. Додати в своє життя розкіш живих тропічних метеликів можна у будь-яку пору року.
Що подарувати коханій людині? Який подарунок буде цікавим і незабутнім? Це питання є для нас актуальним, коли ми вирушаємо на будь-яке свято.
Салют з живих метеликів  можна замовити на весілля, день народження, ювілей, дитяче свято, а також  корпоративні заходи. Протягом усього свята літають метелики  і тішать Вас і Ваших гостей.
Виглядає це чарівно: Ви відкриваєте коробочку і звідти вилітають метелики самих різних видів,  розмірів, кольорів і літають, кружляють навколо Вас!Звичайно, враження від такого незвичайного і креативного подарунку надовго залишиться в душі.
А після закінчення свята метеликів можна забрати додому, або ж роздати гостям. У спеціалістів по метеликах можна придбати спеціальні конверти для транспортування метеликів, а також коробку. Якщо живі метелики не пошкоджені, то при правильному догляді вони можуть ще довго тішити вас і вдома. Разом з метеликами вам можуть видати інструкцію по правильному догляду і харчуванняю живих тропічних метеликів.
Живі метелики – це справжне свято краси і витонченості. Щоб феєрверк з живих тропічних метеликів красиво виглядав, необхідно замовити не менше 10 метеликів. Але чим більше, тим краще. Якщо ваші фінансові можливості дозволяють подаруйте дорогій для вас людині  декілька десятків метеликів,  повірте такий подарунок, залишиться в пам'яті назавжди.
Якщо ви ще думаєте – що би таке ексклюзивне подарувати молодятам- можете не вагатися- живі метелики – це найкращий дарунок. Коли після слів привітань відкривається коробка і метелики покружлявши красивим феєрверком опускаються на молоду, ( так як метелики сідають на біле), не зможуть стримати подив навіть найвибагливіші гості.
 А ще метелика можна подарувати у вигляді "живої" листівки. Це прекрасний подарунок, сюрприз для коханої при романтичному побаченні, на день народження, 8 березня, день Святого Валентина. Метелик без слів розповість про Ваші почуття.
Тропічний метелик поміщається в об'ємний гарний конвертик. Коли одержувач  його відкриває -  метелик вилітає. Радість і гарний настрій Вам забезпечені!
Метеликів можна обрати найрізноманітніших форм і кольорів. Живі метелики можуть сказати те- що ви давно не наважувалися сказати. Вони такі ніжні і тендітні – що мабуть не існує серці яке б вони не змогли ростопити.
Живі метелики – це нове слово в феєрверках. Обирайте найкраще – адже ваші кохані цього варті.


Феєрверк з метеликів
Феєрверк з метеликів
Феєрверк з метеликів