Дитячий день народження у Львові

Діти - це свято кожен день.Вони наше життя, наше майбутнє і наше щастя. Бачити задоволення в очах наших малюків, чути їх сміх і спостерігати за іграми, найкраще що можна побажати батькам. Діти це наше відображення, все що ми в них вкладаємо, як дзеркало відображається на їх самопочутті і поведінці. Саме тому батьки прагнуть так віддаватись і вкладатись у своїх спадкоємців, оскільки хочуть бачити у них не просто своє продовження, а реалізованих, цілеспрямованих і успішних людей. Для цього нашим малюкам треба забезпечити безтурботне, цікаве та радісне дитинство.

Читати дальше...

День весілля – це день народження нової сім`ї.

День весілля – це день який залишиться у Вашій пам’яті назавжди. І так хочеться, щоб все, аж до дрібниць було ідеально. Яку арку обрати? Де замовити запрошення і бонбоньєрки? Які музиканти найкращі? Чи потрібен тамада? Чи варто замовляти шоу- програми? Чи фаєр-шоу буде безпечним, чи краще вразити гостей професійною грою акторів? Всі ці численні запитання не дають Вам спати і займатися повсякденними справами. Компанії, які займаються організацією весіль, щодня зіштовхуються з подібними запитаннями і в залежності від досвіду та професійності можуть відповісти на кожне з цих запитань та допомогти обрати найкращі для Вас варіанти.

Читати дальше...

Свято 8 березня

Весна - це час коли природа прокидається від зимової сплячки. Це час коли людям хочеться посміхатися , просто так, без причини. І звичайно – саме весною хочеться шалено закохатися, забути про свій вік, соціальний статус і фінансовий стан. Жінки одягають красиві спідниці – малюють губи яскравішою помадою і навіть походка стає геть іншою…. жіночнішою. Отож сам Бог велів з приходом березня відмічати день весни – свято 8 Березня .

Читати дальше...

День Святого Валентина

<!-- noindex -->

День Святого Валентина- це день- коли мільйони закоханих зливаються у солодкому поцілунку. Хтось запускає небесні ліхтарики, хтось влаштовує романтичну вечерю, а хтось просто зітхає тільки мріючи знайти своє кохання. Загалом 14 лютого – це день надії на спільне безхмарне майбутнє, день щастя - від погляду у найпрекрасніші очі на Землі, день насолоди від дотику рук коханої людини.


<!-- /noindex -->

Читати дальше...

Враження в подарунок!

Можливо, дещо самовпевнено робити таку заяву, однак на мою думку, вміти та ЛЮБИТИ дарувати подарунки – це хороша ознака того, що ви здолали власний егоїзм та подбати про мрії, бажання, настрій, близьких нам людей. Робити подарунки – це справжнє мистецтво, якому можна навчитися, однак головне – ваше бажання подарувати приємні емоції близькій людині. У цьому процесі – головне не те, який саме подарунок ви робите, головне – як ви це робите, який зміст та почуття вкладаєте.

Читати дальше...

Правильний подарунок – це спосіб сказати значно більше!

Часто вибір подарунка стає проблемою, оскільки питання, який подарунок придбати, тривожить нас тривалий час, а результат не завжди виправдовує покладені зусилля. Виникає питання, як зробити процес вибору та вручення подарунку найбільш цікавим, а головне, як зробити, аби подарунок став влучним та не зайвим. Аби приємно здивувати вашу близьку людину, потрібно обирати індивідуальний подарунок, натомість більшість купують подарунки стандартні та банальні. Повірте, надцята гіпсова статуетка, у кращому випадку пилитиметься на дальній поличці шафи.

Читати дальше...

«Живі столи» – ефектна прикраса будь-якої вечірки.

Екстравагантна, але ще не достатньо популярна забава – «живий стіл», ефектний інструмент для проведення фуршетів, виставок та різноманітних акцій. «Живі столи» - атрибут не масовий, та ще мало популярний. Тому, «живий стіл» на вашій вечірці стане ознакою новаторства. Не відмовляйте собі стати справжньою світською левицею, яка з кожним разом дивує публіку все більше та більше.

Читати дальше...

Розважальні шоу – весела перерва вашої вечірки.

Сьогодні компанії, що займаються організацією свята, пропонують широкий вибір розважальних шоу, які стануть приємною перервою поміж стандартного застілля та конкурсів. Не знаєте, яку шоу-програму обрати, зверніться до нас. Ми зробимо ваше свято насиченим та різнобарвним.

Читати дальше...

Торт – головна прикраса святкового столу

«Оригінальний. Яскравий. Смачний». Приблизно такі епітети виникатимуть у ваших гостей на під час куштування солодкого торту в кульмінації вечірки. Набридли традиційні торти, які можна побачити в магазинах? Пропонуємо вам замовити оригінальний витвір кулінарного мистецтва.

Читати дальше...

Пейнтбол – відчуй себе агентом 007

Трудові будні настільки зводять на нівець всі прояви екстриму та адреналіну. Максимум, що вас очікує на роботі – це «схватка» з принтером, який відмовляється друкувати ваш звіт. Звичайно, це все жарти, однак буденне життя вимагає активу, особливо необхідно це чоловікам. Пропонуємо вам зіграти в пейнтбол, який з останніми роками стає все більш популярним в Україні.

Читати дальше...
< Назад  1 2 3 4 5 6   Далее >