Головна » Інформація » Пейнтбол – відчуй себе агентом 007

Пейнтбол – відчуй себе агентом 007

Трудові будні настільки зводять на нівець всі прояви екстриму та адреналіну. Максимум, що вас очікує на роботі – це «схватка» з принтером, який відмовляється друкувати ваш звіт. Звичайно, це все жарти, однак буденне життя вимагає активу, особливо необхідно це чоловікам. Пропонуємо вам зіграти в пейнтбол, який з останніми роками стає все більш популярним в Україні.

Неймовірно цікавий, нестандартний та активний вид спортивного відпочинку. Гра, яка розвиває командний дух, що просто необхідно в робочому середовищі. Завдяки цим властивостям, пейнтбол стане незамінним під час корпоративної вечірки. Шалена доза адреналіну, серотоніну, які чудово стимулюють нервову систему, дозволять найкраще відпочити в приємній компанії від трудових буднів.

Для замовлення пейнтболу, необхідно лише визначити зручний час та місце для матчу, та подзвонити в наш офіс. Решту організаційних питань перекладіть на наші плечі. Замовити пейнтбол ви можете як у Львові, так і за його межами. Ця активна забава доступна абсолютно всім, в незалежності від віку, статі та фізичної підготовки.

Пейнтбол – тактична командна гра, в якій використовується пневматична зброя. Гравцями обирається спеціальний закритий майданчик, але повірте мені, набагато цікавіше змагатися в лісі, або закинутих спорудах, недобудованих будівлях. В пейнтболі, замість патронів, використовуються желатинові кульки з харчовою фарбою, які вистрілюють з так званого маркеру. При попаданні желатинова кулька розбивається. Не бійтеся, це не нашкодить вам. Сила удару залежить від відстані. Чим далі від вас знаходиться стрілок, тим менше болі ви відчуватимете. Під час гри обов’язково використовується спеціальна амуніція – маски, жилети, рукавички, наколінники та налокітники.

Гра в пейнтбол стане чудовим подарунком вашому чоловіку на корпоративне свято, новорічну забаву, 23-тє лютого, або на День народження. Особливо, якщо ваша близька людина – пересічний офісний робітник, гра у пейнтбол стане чудовим зарядом активної енергії, чого так не вистачає в буденному житті.

Опубліковано в каталозі «Жовті сторінки»

Опубліковано в Львівському каталозі веб-сайтів

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить