Головна » Інформація » Правильний подарунок – це спосіб сказати значно більше!

Правильний подарунок – це спосіб сказати значно більше!

Часто вибір подарунка стає проблемою, оскільки питання, який подарунок придбати, тривожить нас тривалий час, а результат не завжди виправдовує покладені зусилля. Виникає питання, як зробити процес вибору та вручення подарунку найбільш цікавим, а головне, як зробити, аби подарунок став влучним та не зайвим. Аби приємно здивувати вашу близьку людину, потрібно обирати індивідуальний подарунок, натомість більшість купують подарунки стандартні та банальні. Повірте, надцята гіпсова статуетка, у кращому випадку пилитиметься на дальній поличці шафи.

Подарунки для жінок, чоловіків, батьків, дітей, друзів та колег досить різняться. Але ж це й добре, оскільки ми в повній мірі зможемо проявити власну уяву, вкласти найтепліші почуття в цей подарунок.

Новий рік на носі! У всіх новорічні свята асоціюються із приємними клопотами: вибором новорічної ялинки, пошук подарунка, підготовка до святкового застілля та підготовка новорічного меню. Всі ці справи можуть займати багато часу, тому вже зараз поспішайте обрати новорічний подарунок дорогим вам людям. Вибір великий! Ви знайдете кращий новорічний подарунок для кожного зі своїх близьких людей.

Звичайно, можна витрачати багато часу на пошук оригінальних новорічних подарунків. Мабуть, ви знайдете їх, а може й ні. Є вірогідність того, що подарунок, який ви так довго обирали, просто не сподобається вашим близьким. У такому випадку, знахідкою стануть для вас подарункові сертифікати, які згодом можна обміняти на новорічний подарунок.

Подарункові сертифікати. Вибір подарункових сертифікатів дуже різноманітний! Ви можете замовити подарунковий сертифікат, який згодом обміняєте на сеанс масажу, візит до спа-салону або салону краси, майстер-клас із бальних танців, навчання екстремальному водінню, стрибок з парашуту, політ на повітряній кулі або літаку, романтичну вечерю із другою половинкою, професійну фотосесію та багато іншого! Хоча подарунок у вигляді сертифікату не поставиш на полочку, враження, які залишаться від такого подарунку тішитимуть та згадуватимуться ще не один місяць.

Незабаром розпочнеться сезон новорічних корпоративів. А який новорічний корпоратив без новорічних подарунків? Правильна відповідь – ніякий! Якщо ви хороший шеф, та поважаєте своїх працівників, ви влаштуєте гучну корпоративну вечірку, а також придбаєте чудові новорічні подарунки для всіх працівників.

Обрати бізнес подарунки іноді є не простою справою. Бізнес подарунки прийнято дарувати бізнесменам, колегам та партнерам по бізнесу. Таких людей важко здивувати, а такий ефект найбільш очікуваний, особливо шефом. Не менш складною є місія вибору подарунку для любимого шефа. Новорічний подарунок повинен бути стильним, гарним та практичним. Зверніть увагу, що бізнес подарунок не повинен бути дуже дорогим, аби не ставити в незручне положення вашого керівника.

Бізнес подарунки повинні бути цікавими. Це може бути дуже якісна настільна гра, ексклюзивні унікальні книги, дорогі якісні канцтовари, польоти на літаку, унікальні екскурсії, сеанс ексклюзивного масажу.

Анна СОКОЛОВА, журналіст студії веб-дизайну «Kraser»

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить