Головна » Координатор весільної церемонії
 

Координатор весільної церемонії

Ви хочете, щоб день вашого весілля був сповнений радості і позбавлений турбот? Адже саме в цей день завжди з'являється багато малих і не дуже приємних нюансів. Наприклад перукар переплутала годину чи адресу, в ресторані на свій розсуд в останній момент змінили розсадку гостей. На торті написали не ті імена.... Так, на жаль так часто буває і наречена ще до початку церемонії вся на нервах і замість того, щоб насолоджуватися цим прекрасним днем думає чи часом нічого не забула і не опустила. А тут ще й ведучий постійно запитує, хто коли виступатиме, офіціанти взнають коли подавати гаряче.... Все досить!

Нехай це залишиться просто страшним сном, бо ж на справді можна просто проживати цей найщасливіший день, а для всіх святкових турбот замовити координатора на весілля. Весільний координатор стане вашою доброю феєю. Він подбає про все: Прослідкує за вчасністю кожної послуги, подбає про розстановку столів, наповнення кенді- бару, зашиє порваний піджак батькові нареченого, непомітно виведе непроханих гостей, викличе таксі. Координатор велілля зробить все, щоб цей день вам запам'ятався як найпрекрасніший, найчуттєший і найніжніший і ви не турбувалися, що щось піде не так, а переклали всі турботи на плечі весільного координатора.

Координатор на весілля працює саме в день весілля,  заздалегідь узгодженою з вами схемою, а от, якщо ви хочете позбавити себе турбот не лише в день весілля, а і в його організації, то вам просто необхіден організатор весілля. Він організує зал, меню, замовить розваги, перукаря, звісно це все узгоджуючи з вами.  Весільний організатор - людина, яка перебере на себе хлопоти по організації та проведенню вашого весілля, проводитиме нудні переговори, малюватиме схему столів і вмовлятиме ресторан, щоб вони  зробили саме таку розстановку.


Ось деякі відгук наречених, які вже скористалися послугами нашого організатора та координаторів:

Заказать координатора на свадьбу во Львове, было самой лучшей свадебной идеей. Спасибо, всем рекомендую.

Марго и Стас.

Відгуки про координаторів на весілля чули різні- знайомі порадили Марію, яка була в них координатором. Якщо спочатку я сумнівалася чи доцільно на це витрачати гроші- то тепер я і не уявляю як би пройшло моє весілля без координатора.

Анна і  Олег