Головна » Ведучі на корпоратив у Львові
 

Ведучі на корпоратив у Львові

Корпоративні свята стають дедалі актуальнішими та популярнішими, а знайти професійного ведучого на корпоратив в час свят (наприклад новорічних) не просто. Тому радимо Вам замовляти послуги заздалегідь. Ведучий корпоративного свята від нашої компанії зробить його неповторним і цікавим, а організація новорічного, професійного чи іншого корпоративу буде на найвищому рівні.

Корпоративні заходи дають змогу побачити людину справжньою, оцінити її поведінку, якось мотивувати та заохотити. Керівництво часто використовує корпоративні свята саме з метою покращення стосунків у колективі, а як наслідок краще ставлення підлеглих до роботи.

Корпоративна вечірка зробить ще більш згуртованим Ваш колектив. Ви ж одна команда, а де це можна відчути, як не на спільному святі у невимушеній атмосфері!.

Ми організуємо для вас корпоратив з веселими розіграшами, цікавою шоу-програмою і зануримо вас в атмосферу профілю вашої компанії. На наших корпоративах кожен відвідувач відчує себе не тільки гостем галасливого свята, але і частиною великої компанії.

Організація корпоративів

 

Організація корпоративного свята буде доречною якщо:

  • Річниця з дня заснування компанії;
  • Державні та релігійні свята;
  • Дні народження керівництва та співробітників;
  • Сезонні розважальні заходи.

Ми можемо організувати захід як у вашому офісі , так і на виїзді.

Корпоративна забаваКорпоративна забава
Застілля - незмінний атрибут корпоративного святаЗастілля - незмінний атрибут корпоративного свята
Шоу програма на корпоративіШоу програма на корпоративі

 

Ведучий на корпоратив у Львові не просто шоумен і організатор корпоративних заходів – це психолог, актор, тамада і режисер в одній особі!
Корпоративний захід давно вийшов за рамки звичайного застілля. Традиція святкування в колективі Нового року, ювілеїв та днів народження співробітників сьогодні завдяки впливу і духу корпоративної етики і політики компаній трансформувалася в окремий напрямок у event-індустрії. Це сучасні і стильні заходи, які вимагають від ведучого та організатора справжньої майстерності спілкування і професіоналізму, серйозної технічної оснащеності, наявність команди однодумців, а також внутрішнього драйву, харизми і вміння запалити й утримати увагу будь-якій аудиторії.
Ведучі корпоративних заходів студії Пікан професійно підходять до організації свят і використовують весь свій творчий потенціал для підготовки і проведення корпоративів будь-якого рівня.
Для організації корпоративних заходів ведучий використовує всі можливі засоби, починаючи від новинок технічного плану і закінчуючи власними творчими напрацюваннями й авторськими матеріалами. Успішний корпоратив у нашому уявленні просто неможливий без особистої зацікавленості ведучого в його підготовці і проведенні.
Для кожного свята ми продумуємо виключно свій, оригінальний і неповторний сценарій, вигадуємо жарти і конкурси у відповідності з професійною приналежністю аудиторії, розробляємо і впроваджуємо ексклюзивні фішки і можемо запропонувати різнопланову шоу-програму.
Давно помічено, що безпосередні та найяскравіші фотографії з життя колективу виходять саме на корпоративах.
Потрібно замовити тамаду на корпоратив? Хочете свято, яке "пройде без сучка", запам'ятається всім присутнім, стане ефективним піаром компанії і при цьому дозволить уникнути зайвих витрат? Відповідь проста – шукайте професійного ведучого та організатора зі своїм агентством. У штаті компаній немає вакансії менеджера з корпоративних розваг і фахівців по святах, а любителі-альтруїсти готові розробити сценарій і провести захід в своєму колективі на професійному рівні – сьогодні велика рідкість.
Для нас корпоративи цікаві своєю непередбачуваністю. Це виклик і перевірка професіоналізму, коли ведучий корпоративних заходів повинен проявити весь свій потенціал: організаторські здібності і талант керівника, витримку і такт, дотепність, емоційний запал вміння знайти ключик до публіки різного віку, різного соціального статусу, світогляду та інтелектуального рівня. Стати для них «своїм хлопцем» – завдання максимум на корпоративі.

Коли ви хочете замовити ведучого на корпоратив, зупиніть свій вибір на наших ведучих.