Головна » Цифра з кульок, гелієві кульки
 

Цифра з кульок, гелієві кульки

Цифри з кульок символізують, як правило "круглі дати", відзначаючи які хочеться підкреслити важливість моменту. Одним із способів зробити приємний сюрприз винуватцеві торжества є оформлення банкетного залу або квартири повітряними кулями. Часто замовляють кількість куль відповідне до дати (15 років – 15 шариків, 50 – 50 шариків).
Фольговані кульки-цифри можна надувати повітрям або гелієм. У випадку гелієвої кульки можна причепити вантаж і композиція переміщається в будь-якому напрямку за бажанням замовника. Перевагою таких куль є те, що вони надуваються на місці і не вимагають додаткових витрат з транспортування. Недолік: відносно висока собівартість такої цифри з шариків, невеликий вибір кольорів і фіксовані розміри гелієвих кульок.
Цифри з маленьких кульок робляться на дротовому каркасі. На одну цифру висотою 1м використовують 80 – 120 шт куль, надуваються вони тільки повітрям. Перевагою цифр з латексних куль є велика кольорова гамма і можливість зробити цифру будь-якого розміру.
Недолік: для перевезення їх потрібний спеціальний автомобіль.

 

 цифра з кульокцифра з кульок

   гелієві кулькигелієві кульки   гелієві кулькигелієві кульки

 

цифри-кулькицифри-кульки
 
цифра з повітряних кульокцифра з повітряних кульок
цифра з повітряних кульокцифра з повітряних кульок

 

 

 

У компанії ПІКАН Ви  можете замовити як звичайні цифри з кульок (шариків), так і гелієві кульки для ювілею, чи іншої урочистої дати.

 

  • Гелієва кулька 16 грн;
  • Цифра з кульок від 200 грн;
  • Кульки-ліхтарики 30 грн.