Головна » Живі статуї, скульптури
 

Живі статуї, скульптури

Ми тягнемось до всього нового. Воно захоплює нас, викликає подив, нові думки, фантазії та мрії. Живі статуї – це сама одна з тих новинок, яка змушує нас зупинитись, придивитись та зацікавитись.

Живі статуї дуже доречні на будь якій вечірці. Вони не просто виконують роль декору, а приймають активну участь у житті святкування.


Жива статуя дворянки - актуальна в усі часиЖива статуя дворянки - актуальна в усі часи
Жива скульптура ангела покращить настрій всім вашим гостямЖива скульптура ангела покращить настрій всім вашим гостям
Ця статуя неначе світиться бронзоюЦя статуя неначе світиться бронзою
легенди про скульптури тих часів наче оживають перед намилегенди про скульптури тих часів наче оживають перед нами
Дві милі живі статуї КупідонаДві милі живі статуї Купідона
Античні живі скульптуриАнтичні живі скульптури
Жива скульптура дівчиниЖива скульптура дівчини
Вишукана дівчина у вигляді статуїВишукана дівчина у вигляді статуї

Живі скульптури, або живі статуї створюються за допомогою спеціально розробленого гриму і костюма.
Це люди - актори, гімнасти, міми, танцівники - загримовані таким чином, що стають схожими на ожилі скульптури. Живі статуї можуть втілитися в будь-які відомі персонажі (починаючи з античних богів та історичних персонажів і закінчуючи сучасними відомими людьми), або в героїв, спеціально придуманих і створених для вашого свята - весілля, презентації, виставки.
Присутні на таких заходах живі статуї не залишаться непоміченими, оскільки вони відразу ж привертають увагу, викликають інтерес всіх гостей незалежно від їхнього віку і захоплень.
Запрошені гості із задоволенням спілкуються і фотографуються з живими скульптурами. Окрім того, живі фігури підкреслять колорит вашого свята, зададуть йому певний настрій і залишаться в пам'яті всіх присутніх.
Замовити живу скульптуру від агенції Пікан у Львовіі приємно здивувати гостей - що може бути дешевше і простіше? У нашій компанії (Пікан, Львів) Ви можете замовити живу статую на весілля, корпоратив, презентацію, Новий рік та інші події!