Головна » Зустріч з пологового будинку
 

Зустріч з пологового будинку

 

День, якого ви чекали так довго нарешті настав!

Вас можна привітати із званням батька і безмежно щасливі готуєтеся зустріти з пологового будинку свою дружину. Ви бажаєте, щоб молода мама відчувала себе королевою.

У вас і так достатньо клопотів і вам потрібні помічники, щоб зустріч з роддому мами з новонародженим запам’яталась на все життя! Ми підберемо сценарій, до вашого свята нададуться і актори з професійною технікою і різнобарвні кульки, салюти, квіти та солодощі.

Дорогі майбутні татусі влаштуйте Вашим найдорожчим людям незабутню зустріч з пологового будинку. ЛАМАЙТЕ СТЕРЕОТИПИ-ДАРУЙТЕ ЕМОЦІЇ!!!!!!!!, які Ваша кохана не забуде ніколи!!!!!!!! І не важливо скільки грошей Ви витратите на втілення мрії Вашої коханої, найголовніше, які емоції Ви вкладете в підготовлення сюрпризу. Ми з радістю допоможемо Вам, у нас є безліч пропозицій як дороговартісних, так і таких, які не нанесуть Вам великих фінансових витрат. За роки роботи ми допомогли сотням татусів зробити день зустрічі мами з роддому, день об'єднання сім"ї незабутнім і емоції, які ми отримуємо разом з матусями, дають нам зрозуміти, що ми на правельному шляху і наша робота потрібна, і проиносить людям справжне щастя!!!!!Ваша кохана достойна свята, адже вона подарувала вам найцінніший скарб - ДИТИНУ!


 

Зустріч з пологового будинкуЗустріч з пологового будинку
Повернення з роддомуПовернення з роддому
Свято зустрічі після народження дитиниСвято зустрічі після народження дитини