Аніматори Леді Баг і Супер Кіт

Леді Баг і Супер-кіт краща ідея для дитячого свята! Чарівні герої не дадуть сумувати на дні народженні, хрестинах, відкритті магазину та будь-якому іншому заході.
Запросивши на своє свято аніматорів Леді Баг і Супер-кота Ви поринете у атмосферу самого центру Франції – чудового міста Париж, де живуть звичайні школярі Адріан і Марінет, що володіють досить незвичайними здібностями, які вони отримали завдяки Кваме – маленьким могутнім істотам. Особливо цікаві герої будуть для діток від 7 рочків. Аніматори студії “Пікан” прийдуть на свято з величезними сумками яскравого реквізиту, який зацікавить навіть найвибагливіших бешкетників. Леді Баг та Супер-кіт знайдуть підхід до кожної дитини, адже для професіоналів своєї справи немає нічого неможливого.
Діти разом з чарівними супергероями розкриють всі таємниці злодіїв та зроблять все можливе, щоб перешкодити їм. Приймаючи участь у естафетах та конкурсах наша дружня команда удосконалить свої фізичні здібності, кмітливість, впевненість у собі та вміння працювати у команді, долаючи різного рівня перешкоди та виконуючі завдання від супергероїв. Аніматори Леді Баг та Супер-кіт здивують малюків не тільки різноманітними іграми, але і повноцінним шоу мильних бульбашок! Леді Баг сховає Вас та Вашу дитину у гіганську бульбашку і це ще не все! Пропонуємо мега новинку – перше у Львові неонове шоу лент! Тисячі яскравих стрічок летить на Вас згори неоновим дощем! Під час святкування дітлахи перевтілятся у супергероїв за допомогою чарівного пензика та гіпоалегренних фарб для обличчя, які також можуть бути неонові та святитися у темряві. Та куди ж без подарунка на згадку? Яскрава квіточка для ніжних кошенят та меч для рішучих героїв – майстер- клас виготовлення фігурок з кульок. Та у останні хвилини Вашого свята до Вас завітає ще один неочікуваний гість – ростова лялька на Ваш вибір, яка неодмінно здивує всіх гостей та залишить приємні спогади та неповторні фотографії.
Разом герої невпинно стоять на варті порядку, захищаючи Париж та Ваше свято від нудьги та будденості. Все це та багато іншого підготувала для Ваших свят студія “Пікан”!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter