Чоловіки з Марсу, Жінки з Венери

Як пише відомий автор, «Чоловіки з Марсу, Жінки з Венери», особливо це стосується точки зору на прийдешнє свято – День Святого Валентина. Жінки, по натурі своїй, романтичні, дуже романтичні. Для них вираження почуттів – полягає у червоних сердечках, свіжих розах, сюрпризах та подарунках. Також вечері при свічках та розмови про почуття.
Знаємо, що ставлення до виявлення почуттів серед мужчин не таке, як у прекрасної половини людства. Романтиків у ваших колах не так багато. І всі речі, пов’язані із Днем усіх Закоханих – викликають відчуття зніяковіння, тривоги, а то й дискомфорту.
Тому, дорогі чоловіки, в цей день, 14 лютого, Вам необхідно провести на романтичному побаченні.
Якщо ідей, як провести це свято, та що подарувати – небагато, радимо скористатися нашими послугами. До Ваших послуг, організація побачення – із оформленим столиком на двох, із живим саксофоном, квітами та Купідонами. Можливо, ваша кохана, є активною – ї ій підійде квест –освідчення. Або ж у вас зовсім немає часу на святкування- тоді наш відданий Ведмедик Тедді передасть особливий подарунок зранку вдома, на роботі, або навіть на стоянці супермаркету.
Ми завжди дотримуємося думки, що потрібно дарувати емоції. Жінка, через декілька років не згадає аромату парфумів, які ви подарували, назви закладу, в якому ви вечеряли. Але неодмінно памятатиме, що відчувала коли отримала сюрприз від вас.
І ще як жінка хочу додати, ми дуже щирі і віддані, і потім протягом року будемо із вдячністю згадувати ваше виявлення любові і турботу на день Святого Валентина! Чоловіки залишайтеся чоловіками!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter