День народження у дитячому садку)

Святкування дитячого дня народження в дитячому садку чи школі-чудова ідея для Вас і Ваших малюків і для тих хто не любить переносити свято на вихідний день. А щоб свято вдалося на всі 100 – Вам на допомогу прийдуть аніматори-улюблені казкові герої Вашої дитини. Діти і дорослі будуть в захваті від героя улюбленого мультика, казки чи персонажу фільму. Чого тільки не спаде їм на думку! З нашими героями точно не буде нудно! Вони зможуть перетворити дитяче свято в незабутню феєрію з танців, яскравих емоцій та гарного настрою! Героям буде рада кожна дитина незалежно від віку!
Тривалість свята в дитячому садку чи школі завжди обмежена. Це пов’язано і з режимом в дитячому садку та уроками в школі. Програму проводять 2 аніматори, так як у групах і класах завжди багато діток. Як правило свято триває від 1-ї години. і максимум до 2-ох годин. І в нас для Вас завжди чудові пропозиції на таку обмежену кількість часу. Від ігор та конкурсів, музичного супроводу, які входять в годину часу до неймовірного бульбашкового шоу в чудовій двогодинній програмі.
Дивлячись на гігантські бульбашки не складно почати думати, що вони живі. Їх форма і колір плавно змінюються, вони неспішно рухаються по кімнаті, піддаючись навіть ледь помітного потоку повітря. З яким захопленням діти спостерігають за ними, це неможливо передати словами! Під час програми наші аніматори разом з дітками будуть надувати різноманітні бульбашки від найбільших до найменших, та кожна дитина, яка бере участь у святі зможе побувати у гігантській бульбашці! Якщо ваші дітки іще бачили що таке бульбашкове шоу – не проблема! У нас є багато новинок- неонове шоу стрічок, неонове бульбашкове шоу, майстер- класи з виготовлення картин з піску, фігурок з кульок та багато іншого! Ну і звичайно іменник завжди буде у центрі уваги діток та наших аніматорів. Адже ми в будь якій святковій програмі робимо особливий акцент на Вашого малюка.
Діти отримають велику кількість позитивних емоцій, адже свято зі студією «Пікан» завжди закінчується веселими конкурсами цікавими іграми, з улюбленими персонажами та з неймовірним настроєм!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter