День народження Вашої дитини, подруги, друга, колеги припало на карантин?

День народження Вашої дитини, подруги, друга, колеги припало на карантин? А Ви хочете зробити незабутній подарунок в період пандемії- вихід є! Привітання ростовими ляльками- неймовірна ідея! Ростові ляльки – це оригінальні костюми в повний людський зріст. У Вас в дитинстві була улюблена м’яка іграшка? І звичайно ж, Ви не раз мріяли, щоб вона раптом ожила!
Свято з ростовими ляльками проходять у веселій і радісній атмосфері, привітання від ростової ляльки це безпечно, адже це повністю закрите обличчя та костюм.
Та й дорослим буде приємно знову відчути себе дітьми.
Привітання ростовою лялькою -це неймовірний подарунок, про який він буде пам’ятати через роки. Вітання ростовими ляльками з днем народження, в цьому плані, просто ідеальний варіант. Харизматичні аніматори в ростових ляльках зроблять все, для того, щоб іменникик отримав величезне задоволення і масу позитиву.
Улюблена іграшка з’явиться в найнесподіваніший момент з подарунком або привітанням та чудовим букетом з кульок.
У Львові в студії свят «Пікан» можливе замовлення ростових ляльок на будь-який смак: Тедді хлопчик або ж Дівчинка, Мікі Маус, Кіт Том, Енгрі Бьордс, Поні.
Ростові ляльки на свято – це яскравий сюрприз для дітей та дорослих.
Це оригінальний подарунок; незабутні привітання, мегапорція сміху і позитивних емоцій та круті фотографії. Ростова лялька ведмедик Тедді, кіт Том або Мікі Маус своєю появою створить особливу, урочисту атмосферу будь-якого заходу!!
Коли іграшка-велетень з’явиться на порозі його будинку, захоплення іменинника не буде меж!
Звичайно ж, без улюбленої іграшки не обходиться святкова фотосесія. Якщо Ви вважаєте, що ростові ляльки – це забава тільки для дітей, замовте таку ляльку з привітання для дорослого на день народження. Іменинник буде шалено радий такому сюрпризу, адже це безпечний подарунок, і в душі кожен залишається дитиною, яка трошки вірить в казки. І день народження – ідеальний час для магії, навіть, в час пандемії!

[10:43:56]Mary:

The message is not supported on your version of Telegram Web. Update the app to view: web.telegram.org.

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter