Гучне весілля чи весільна подорож?

весільна подорож

Часто перед молодятами постає нелегкий вибір. Куди найкраще вкласти гроші – в гучне святкування весілля або ж краще поїхати у весільну подорож та відпочити в теплих краях? Вони так і манять літнім сонечком, морським повітрям та масивними хвилями. Однак сьогодні, завдяки плідній праці та креативним ідеям event агентств повноцінну відпустку та святкування весілля тепер можна поєднати!

Весілля, як нестандартний weekend

Останнім часом дедалі популярнішим стає організація весілля закордоном або ж в затишних куточках мальовничою України.

Найкращі банкетні зали, затишні номери для молодят, розважальна програма, тамада, відео- та фотозйомка, музичний супровід – це атрибути, без яких весілля не буде повноцінним.

Зважаючи те, що дане святкування є нестандарним поєднанням, радимо Вам звернутися до професіоналів своєї справи. Саме вони допоможуть вибрати Вам ідеальне місце проведення заходу, розташовування усіх гостей чи розміщення бенкетного столу. Одним словом допоможуть організувати весілля Вашої мрії. Все, що Вам залишиться це лише додати корективи, якщо виникне така необхідність, та поїхати у весільну подорож..  

Якщо Ви більше схиляєтеся до поєднання урочистостей і весільної подорожі і територія України Вас не обмежує, радимо організувати весілля закордоном. Ви зможете обрати будь-яку країну, що найбільше до вподоби  і насолоджуватися моментами щастя саме там.

гучне весілля львів

Стаття в тему “Виїзна реєстрація шлюбу – святкування у власне задоволення”

Весілля без кордонів

Серед українців популярністю користується Чехія, яка славиться своїми стародавніми замками. Кіпр або Сейшельські острова – це в першу чергу чисті та затишні пляжі, блиск моря та краса природи.

Не є секретом, що Франція – Батьківщина закоханих. Атмосфера цієї дивовижної країни переповнена коханням та пристрастю, що ще більше зблизить Вас із Вашим обранцем. Саме там Ви відчуєте присмак насолоди і аромат пристрасного кохання.

Яку країну Ви б не обрали, кожна з них радо зустріне Вас та подарує незабутні враження на все Ваше майбутнє спільне життя.

Тематика організації весілля

Досить цікавою ідеєю є організація тематичного весілля. Саме тематика створить домашню атмосферу, яка не дасть відчувати себе чужинцями на іншій землі. Тематики можуть бути на Ваш розсуд: традиційне весілля, в європейському стилі, в східному або в стилі середньовіччя. Останнім часом дедалі популярнішим набуває весілля в українському стилі.

Проте є і не стандартні тематики весілля. Якщо Ви любителі голлівудських кінострічок, то весілля у стилі Лас-Вегасу саме для Вас! Якщо ж віддаєте перевагу романтичній та спокійній атмосфері – оберіть весілля в сонячній Венеції.

Обирайте тематику відштовхуючись від запрошених Вами гостей, Ваших уподобань і звісно від місця проведення. Все, що Ви побажаєте буде втілено задля ідеального проведення весілля.

Ви можете обрати будь-яке місце планети, а також неповторну тематику для вдалого проведення весілля, проте найголовніше, що все це буде обєднювати Ваше кохання і близькі поруч Вам люди.

Враховуючи усе вище сказане можемо Вас запевнити, що не варто боятись експериментувати. Поєднюйте відпустку та весільну подорож – це дійсно хороший спосіб неймовірно відсвяткувати дату, а також відпочити в власне задоволення.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter