Ідеї для освідчення!

Вам знайоме це відчуття, коли до божевілля любиш людину і хочеш прожити з нею все своє життя? Коли думки тільки про неї? Іноді здається, що знайомі все життя, в наступну мить – бачиш загадку … Хочеш бути поруч і розгадувати її, здійснювати подвиги і робити дурниці … все заради однієї посмішки …
Пропозиція руки і серця дуже хвилюючий момент для обох учасників події. Хочеться, щоб все було ідеально: своєчасно, романтично, несподівано для нареченої, дивовижно і оригінально. Ми допоможемо Вам з організацією одної з найважливіших подій у Вашому житті, підберемо оптимальну для вас атмосферу і втілимо в реальність самі найромантичніші ідеї!
У свою чергу, хочемо запропонувати декілька варіантів ідеального розвитку подій!
Кожна дівчинка у дитинстві мріяла стати головною героїнею романтичної казки! Мрії збуваються! Тільки уявіть собі вечірню прогулянку в зеленому парку, і раптом до Вас на зустріч виходить великий плюшевий ведмедик! Він відводить Вас від призначеного маршруту і з кожним кроком все виразніше стають звуки музики. Поєднання саксофона і скрипки, як сплетіння двох душ – це так нагадує Вашу історію кохання. Емоційні міми проводжають Вас за стіл, посипаний пелюстками троянд, розливають ігристе шампанське і пригощають незвичайними тематичними солодощами. Але ж найсолодше для Вас – це її “Так!”.
А для більш екстремальних пар, пропонуємо, зімкнути свої долі в одне ціле і опинитися на сьомому небі від щастя, в прямому сенсі цього слова. Політ на повітряній кулі – це незабутні враження і емоції. Ви станете героєм дня, який готовий покласти весь світ до ніг коханої. Почути “Так” і відірватися від землі. Адже, Ваша любов вище небес!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter