Конфеті

Конфеті від студії «Пікан» – неймовірне доповнення Вашого свята!  Адже так важливо щоб все пройшло ідеально до дрібниць. Неперевершене конфеті подарує Вам море емоцій, позитиву, та прикрасить Вашу незабутню мить, той момент, зробить акцент, довершить ідею.

Потужні постріли конфеті, стануть яскравим спалахом на Вашому святі! Тисячі маленьких уламків золота та срібла переливаючись, та відбиваючи сонячне проміння стрімко злітають вгору, а потім повільно і яскраво, вальсуючи, спускаються вниз, створюючи, по істині, чарівне свято, яке запам’ятається Вам і Вашим гостям на довгі роки вперед!

Якщо Ви хочете створити ефект «ВАВ» то, що може бути краще, ніж  конфеті яке вирує у повітрі, тисячі блискіток, що переливаються?!

Конфеті прикрасить будь яке Ваше свято. Будь то день народження Вашої дитини, хрестини вашої крихітки чи один з найважливіших днів у Вашому житті -Весілля! Конфеті стане чудовим доповненням, або вдалим завершенням Вашого свята!

Конфеті на перший весільний танець.

Це без сумніву чудова ідея! Конфеті вдало підкреслить ніжність та чарівність першого танцю молодят, зроблять атмосферу казковою та незабутньою! З конфеті від студії «Пікан» Ви з легкістю зможете зробити акцент на кульмінації танцю та на феєричному його закінченні.

Конфеті на дитяче день народження.

Всім відомо, як дітки люблять танцювати під улюблену музику, та ще більше вони люблять стрибати і розкидати сотні блискіток, які опускаються повільно з гори в низ та дарують діткам радість! Велике захоплення, тим що відбувається навколо.

Конфеті на ювілей та корпоратив.

Конфеті буде доречне на будь- якому Вашому святі: ювілеї чи то сімейному святкуванні, весіллі чи корпоративі. Це вдале доповнення до розважальної програми, ігор та різноманітних конкурсів. Конфеті допоможе підкреслити кульмінацію Вашого свята!

Неперевершене конфеті від творчої студії «Пікан»- підкреслить будь- яке Ваше свято, доповнить Вашу урочисту подію, подарує багато вражень!

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter