Магія дзеркал!

Шоу «Дзеркальні люди» від студії «Пікан» – на сьогоднішній день унікальні у Львові, ці артисти зможуть занурити Вас в фантастичну атмосферу гри світла і дзеркал.

 

Адже, дзеркала – це завжди щось таємниче і незвідане, що вабить своїм блиском і красою. Все, що ми бачимо навколо себе, є результатом нашої авторської діяльності.

 

Якщо Ви замовите у нас шоу Дзеркальні люди  то така шоу програма стане не тільки родзинкою свята, а й допоможе в рази збільшити задоволення від всього, що відбувається на заході.

Артисти в дзеркальних костюмах підкреслять колорит Вашого заходу, зададуть чудовий настрій і залишаться в пам’яті всіх присутніх без винятку. Костюми виготовлені з сотень дрібних осколків дзеркал, на яких, переливаючись, заворожують і ведуть гру відблиски світла.

У програму шоу програми з дзеркальними людьми входить:

Зустріч гостей( дзеркальний хостес.)

Фотографії з бажаючими.

Свята та банкети всім хочеться провести незабутньо, яскраво і красиво. Особливої уваги сьогодні заслуговують зустріч гостей дзеркальними людьми. Чудові костюми, гра світла, запальна музика, танці подарують  прекрасний настрій перед початком свята всім хто тільки прибув .

Костюми дуже красиво виглядають в русі – промені світла грають на гранях дзеркала, немов це коштовність, яка прикрашає Ваш захід.

Також, дзеркальні люди приділять увагу кожному з гостей, взаємодіючи, танцюючи і позуючи з ними для приголомшливих фотознімків.

Замовляйте, дзеркальних людей від студіїї «Пікан» і насолоджуйтесь святом у всій красі відблиску дзеркал!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter