Майстер- клас – Слайми)

Створення слайму- це дивовижна сучасна технологія, завдяки якій діти прямо на своєму дні народження або на будь-якому іншому святкуванні можуть з легкістю створити щось – диво науки! Змішати потрібні інгредієнти, поворожити трохи і готово! Антистресовий слайм – найпопулярніша іграшка серед дітей. А тепер її навіть не потрібно купувати! Просто створіть самі Лизуна!

Склад, форма, колір і розмір лизуна можна з легкістю варіювати. Слайми бувають різні: глянцеві,з запахом, слайми-хамелеони і ще величезна різноманітність інших видів Лизунів!

Рецептура приготування лизунів ретельно опрацьована, тому діти будуть у великому захваті від отриманих результатів! Для слайму використовуються яскраві, безпечні барвники, безліч блискіток, ароматизатори та інші наповнювачі!

Наші чудові, відкриті і доброзичливі аніматори студії «Пікан» поділяться з дітками рецептом створення лизунів у всіх подробицях і, безумовно, дадуть відповіді на всі запитання Вашої малечі.

 

Дитячий виїзний майстер-клас з виготовлення слаймів на свято – це відмінна пізнавальна і захоплююча дитяча розвага, наприклад, на день народження дитини в Львові, на свято в дитячому садку, на випускний в початковій школі, в дитячий ігровий розважальний центр , на дачу, на доросле свято для розваги і заняття дітей і т.д.!

Замовляйте цей дивовижний майстер- клас,від студії «Пікан», адже результат- крутий готовий слайм, який буде упакований в контейнер, що дозволить зберегти його властивості надовго!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter