Майстер- класи для Ваших діток!

Ваш малюк рухливий, креативний, та без сумнівну прагне бачити та створювати щось корисне для себе батьків та всіх оточуючих? Тоді майстер- класи точно підійдуть для Вашої малечі. Креативні, цікаві, веселі 3 години проведених з майстрами залишаться в пам’яті ваших діток. А бажання створювати щось нове залишиться назавжди, адже для діток так важливо відчувати підтримку, та те, що пробувати нове- це не страшно, а легко та весело.

Адже, усі психологи радять не віддавати дитину  на заняття в секцію чи гурток на Ваш вибір, а дати малечі спробувати  “всього потрошки”, щоб дитина сама могла зробити свій вибір, до чого в неї лежить душа. Тому в даному випадку чудовим рішенням будуть дитячі майстер-класи, які проводить  студія «Пікан». Кожного тижня щось нове, неочікуване, але однозначно цікаве.

Для дітей майстер- клас- це не просто, виготовлення певної моделі, він  перетворюються в захоплюючу, корисну, пізнавальну гру. Плюсів у наших майстер-класів маса:

Творчі майстер-класи для дітей розвивають одночасно фантазію і посидючість, уважність, терпіння.

Майстер- класи –  формують хороший смак діток та креативне мислення.

Творчість розвиває дрібну моторику, що позитивно позначається на його мисленні, пам’яті. За допомогою таких занять будь- дитяче свято можна зробити не тільки веселим, але і корисним!

Залежно від виду дитячого майстер-класу на ньому можуть бути присутніми 8-14 малюків, які будуть захоплені єдиним справою. Заняття для дітей віком від 6р. Після того як ми проведемо майстер- клас, вироби для дітей стануть чимось незвичайним, яскравим, неординарним. Перевірити потенціал дитини просто – замовити дитячий майстер-клас під керівництвом досвідчених майстрів Івент- агентства «Пікан»! На наших майстер-класах діти зроблять підставки під горнятка в найрізноманітніших техніках, поринуть в світ художнього мистецтва(малюнки на воді, еколистівки, кошики), влаштують справжню хімічну атаку провівши різноманітні досліди, спробують акторську майстерність та багато ін.

Чекаємо Вас що суботи за адресою Плугова, 2 А (район Топольної). Також наші майстри за Вашим бажанням можуть приїхати самі у школу чи садок!

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter