Новий тренд – дитячі аніматори на дорослі свята та весілля

Дитячі аніматори

Стає все більш популярним запрошувати аніматорів не лише на дитячі свята, а й на ювілеї, дні народження  чи весілля.

Інформація буде цікавою та корисною, як професійним організаторам, розпорядникам, координаторам свят,  так і просто гарним людям, які планують своє свято.

Хочемо представити Вам декілька аргументів в користь цього:

  1. Діти завжди під пильним наглядом наших професійних аніматорів. З нами батьки можуть бути впевнені, за те, що діти не підуть самі на вулицю, майданчик, чи наприклад до озера.
  2. Діти мають час і повеселитися, і погратися, і побігати і потанцювати. Потім менш активно провести час за майстер-класами з користю.
  3. Аніматори слідкують, щоб дітки були ситі і мали, що попити.
  4. Батьки спокійно відпочивають, насолоджуюсь святом, не переживаючи при цьому за своє чадо.
  5. В запасі в аніматорів завжди якісь приємні сюрпризи, які вражатимуть не тільки дітей, а й доросли. Це може бути бульбашкове чи паперове шоу або ростова лялька.
  6. Аніматори згуртовують дітей в спільну діяльність і готують подарунок винуватцям свята – молодим чи імениннику, який потім урочисто дарують. Наприклад гігантську кольорову листівку, букет квітів з повітряних кульок чи картину з кольорового блискучого піску. І все це зроблено дитячими руками з любов’ю.
  7. Ціна «не кусається», а є дуже комфортною для святкового бюджету.
  8. Незабутні, позитивні враження ми завжди гарантуємо!

Це, ще далеко не увесь список перерахованих переваг дитячих аніматорів на дорослому святі. Спробуйте запросити аніматорів на день народження, весілля чи ювілей і Ваше свято наповниться дитячими усмішками та радістю. Вам варто у цьому пересвідчитися.

З повагою, Event агентство “Пікан”

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter