Новий тренд на дитячі дні народження – Фрік шоу!

Ваші дітки не уявлять свого життя без запальних  танців, рухливих конкурсів, флешмобу активних ігор  під драйвову музику? Тоді Фрік шоу- це те, що Вам потрібно!

Такі веселі, драйвові фріки, подарують Вашим дітям 2 години запальних ігор під сучасну українську та закордонну музику, а яскравим доповненням до шоу, стане неймовірний танцювальний реквізит, який здасть настрою усім дітям Вашого свята!

Неймовірне Фрік шоу від студії «Пікан» вибух емоцій, багато драйву- все, як на дорослій дискотеці і навіть краще! Адже наші фріки вивчать з Вашими дітками чудовий флешмоб, який вони з задоволенням затанцюють, навіть, разом з батьками!

Неперевершену атмосферу шоу доповнить диско куля! Так, адже, – це ніщо інше, як справжня дискотека! Сотні яскравих вогників, які сяють, немов віддзеркалені від коштовних каменів, а промені наповнять атмосферу незвіданим блиском мерехтіння.

Фрік шоу- це не просто танці, це атмосфера справжньої дискотеки, драйвові танці від яких захоплює подих, та улюблені ведучі цієї вечірки- фріки! Подаруйте неймовірне свято Вашим діткам! Повірте таке день народження запам’ятається, закарбується в серці маленького іменинника та його гостей назавжди! Адже, позитивні емоції такі справжні та щирі- такі важливі! А незабутні, позитивні враження ми гарантуємо!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter