Організовуємо Тімбілдінг або як отримати користь від корпоративу

організація Тімбілдінгу у Львові

Тімбілдінг – з англійської «побудова команди», а в загальному,це згуртування людей, які працюють разом, не лише за професійними інтересами, а й за дружніми.
Важливо, щоб люди, які працюють разом були командою, яких об’єднує спільна ціль. Але, доведено, що команда працює набагато ефективніше, якщо людей ще й об’єднують дружні відносини. І веселе, неформальне проведення часу спряє цьому якнайкраще.
Тому, якщо у Вашій компанії очікується свято, річниця, є виконаним складний план, чи просто «бюджет дозволяє» рекомендуємо провести тімбілдінг.
Ідеї тімбілдінгу запозичено з менеджменту спортивних команд, де командний дух є запорукою успіху та перемог.

Тімбілдінг львів

Ми проводимо  тімбілдінг  так, щоб сформувати та розвинути навички роботи у команді (тім скілз), укріпити командний дух (тімспіріт) та безпосередньо сформувати команду (тімспіріт).
Професійні психологи складають цікаві сценарії свята: професійні ігри, психологічні завдання, квести, тренінги, ну і звісно нагородження переможців і застілля з дискотекою і розвагами.
Ось таке Ви можете подарувати своєму колективу та вкласти у майбутній прибуток Вашої компанії.
Ми , як організатори забезпечимо Вам наступне: вибір стилістики свята, дати і місця, закладу, його декорування. Написання сценарію, вибір ігор, меню, подарунків. Вдалого фотографа і цікаву шоу-програму. Обіцяємо вкластися в бюджет. Гарантуємо незабутні враження та сформований колектив.
Організація тімбілдінгу, як для найменших колективів, так і для найбільших компаній.

З любов’ю, Ваш Пікан!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter