Перший весільний танець молодят

Здається, що міцний зв’язок між молодою парою встановлюється у момент поцілунку на власному весіллі. Проте тільки під час першого танцю молодята по справжньому починають розуміти і насолоджуватися відчуттям сімейної цілісності. Для того щоб поставити незабутній перший весільний танець необхідно визначитися із тематикою Вашого весілля. Та тільки після цього обирати стиль танцю.

Як правильно обрати перший весільний танець

Варіація стилів для першого весільного танцю є необмеженою. Все залежатиме від Ваших побажань та можливостей.

Для весілля, стилізованого під початок ХХ століття, вдалими будуть повільні блюзові композиції чи, наприклад, характерний для того часу, Фокстрот. Вальс – підійде для класичного святкування весілля. Пристрасне танго, якщо єднання Ваших сердець сповнене аргентинською пристрастю. Багато закоханих обирають сам цей танець для свого неповторного весілля, однак не можна забувати, що Танго – непростий витвір танцювального мистецтва, а відтак під силу не кожному. Окрім цього, пишна весільна сукня нареченої не передасть усієї пристрасності партнерки, класичний образ якої, передбачає вузьке довге плаття з великим вирізом. Інші, не менш запальні латиноамериканські танці, теж потребуватимуть більш зручного одягу партнерки, однак їхня запальна ритміка у поєднанні з Вашим вправним виконанням справлять на присутніх неабияке враження.

Обов’язково узгодьте усі за та проти Ваших уподобань, щодо стилів танцю. Щоб Вам обом було комфортно танцювати.

Стаття в тему:“Поради щодо правильного підбору фотографа на весілля”

Особливий музичний супровід для Вашого ідеального танцю

Такому чуттєвому та ніжному моментові просто необхідний не менш прекрасний музичний супровід, який згодом стане чимось особливим у Вашій сім’ї.

Ні в якому разі не зупиняйтеся на першій прослуханій композиції. Складіть список декількох пісень, що Вам найбільше до вподоби і порівняйте такий список зі списком Вашого обранця. Спробуйте потанцювати під обрані пісні і таким чином Ви оберете найоптимальніший варіант для подальшого танцю, що передасть Ваші найщиріші почуття.

Створіть неповторний весільний танець

Якщо ж Ви бажаєте вразити гостей чарівною постановкою танцю, радимо звернутися до професійних танцюристів. Розкажіть їм Ваші побажання і спробуйте якомога більше прислухуватися до ритму Ваших сердець. Старайтесь приділити достатньо часу для вивчення танцю, проте не варто переоцінювати власні сили. Якщо у Вас щось не виходить не варто зупинятися на чомусь одному. Доцільно буде замінити більш легшим рухом. Запам’ятайте, що головне у першому весільному танці не постановка, а щирість почуттів. По закінченню танцю запропонуйте усім охочим приєднатися до Вас. Можете бути впевнені, що усі з радістю приєднаються до Вашого танцю кохання.

Також прикрасою весільного танцю може слугувати декорації у вигляді бенгальських вогників, повітряних кульок, свічок та різнокольорових блискіток. Кожна із цих деталей додасть святу індивідуальності та вишуканості.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter