Поради щодо правильного підбору фотографа на весілля

весільний фотограф львів

Доступність цифрової фототехніки дозволяє зробити знімки у будь-який час. Тепер фотографом може стати кожний. Однак якщо присутність дилетанта в побутовій ситуації допускається, то вибір весільного фотографа – справа відповідальна та дуже важлива. Адже довготривалою згадкою молодят про весілля залишаться лише обручки, відео та весільний фотоальбом.

Безумовно, що якість Ваших весільних фото- та відеозйомок залежить передусім від людини, яка робитиме їх на Вашому весіллі. Тому при виборі весільного фотографа слід дотримуватися певних правил, котрі допоможуть запам’ятати цей особливий день у таких ж яскравих барвах, як в реальності.

Порада перша: визначення можливого кошторису

Для початку Вам необхідно визначитись із коштами, які Ви можете витратити на послуги весільного фотографа у Львові. Враховуючи те, що весілля є важливою датою, тому радимо Вам прискіпливо поставитись до цього питання. Постарайтесь переглянути якомога більше кандидатур. Не варто одразу зупинятися на одному варіанті, навіть якщо його вартість є нижчою від інших, а фото вирізняються своєю цікавістю. Доцільно обирати весільних фотографів, що зарекомендували себе на найвищому рівні, тоді Ви будете впевнені, що згадка про Ваше свято буде неймовірною. Звісно, що ціна послуг даного весільного фотографа буде дещо вищою, проте якість зможе задовольнити Ваші потреби. Не варто на цьому економити.

Коли із бюджетом визначено, виникає наступне питання. Де обрати якісного та професійного кандидата?

Порада друга: де відшукати гідного фотографа?

В пошуках фотографа на весілля не слід довіряти сумнівним оголошенням, що оточують нас у соціальних мережах чи інтернет просторі. Краще зверніться в агентство із надання фотопослуг. Обов’язково перегляньте їхнє портфоліо, ознайомтесь із відгуками та не  одразу приймайте рішення.

Слід пам’ятати, що професійний весільний фотограф має достатньо завчасних замовлень, тому Вам необхідно обрати фотографа за 3-4 місяці до запланованої дати.

весільний фотограф львів

Стаття в тему: Підготовка до весілля. Що потрібно знати?

Порада третя: особиста зустріч із весільним фотографом

Особиста зустріч із весільним фотографом – один з головних етапів підбору кандидата. Саме особиста зустріч дозволить Вам налагодити контакт з людиною, обговорити деталі, узгодити фінансові питання, а також проглянути варіації та якість послуг, що надаються.

Найкраще, якщо зустріч із весільним фотографом відбуватиметься в його студії чи агентстві, котре порадило його Вам. Це надзвичайно зручно буде як і для Вас так і для обраного фотографа. Одразу на місці Ви зможете все чітко обговорити та домовитися про деталі майбутньої події.

Порада четверта: обговорення остаточних деталей

Обов’язково розпитайте умови співпраці з весільним фотографом. Уточніть тривалість зйомки весілля. Якщо ж Ви запрошуєте весільного фотографа не на увесь день, узгодьте час початку та кінця зйомки весілля.

Також слід узгодити «розклад» Вашого весілля. Запланований маршрут традиційної прогулянки, фотосесії на природі чи інші Ваші ідеї. При обговоренні маршруту фотограф може запропонувати Вам ще кілька вдалих місць для фотозйомки.

Майте на увазі, професійний фотограф на весілля сам пропонує цікаві маршрути для фотосесії, оскільки частіше зустрічаються з цим.

Порада п’ята: апаратура та комплекс додаткових послуг

Звичайно, якість весільних світлин залежатиме у першу чергу від професіоналізму та досвіду роботи фотографа. Однак поцікавтеся технічними характеристиками апаратури. Чи вона задовольнятиме Ваші вимоги щодо подальшої якості фото. Також чи фотограф матиме додаткову техніку на випадок несправності основної.

Часто весільний фотограф може працювати разом із асистентом. Неодмінно уточніть чи у вартість послуг входить допомога асистента, ретушування, корекція та обробка фото чи відео.  

Фотограф весільний

Порада шоста: обговорення друку фото та монтажу відео

Важливим питанням є майбутній друк фотографій та монтування відео. Як правило кількість фотографій за цілий день складає 500-600 кадрів. Останнім часом популярним є фотоальбом – весільна фотокнига.  Вона друкується в твердій обкладинці із малою чи великою кількість фотокарток. Ця фотокнига коштує дорожче ніж звичайний фотоальбом, проте залишить найкращі спогади про Ваше весілля.

Також набирає обертів послуга – подарунок усім запрошеним фото на магнітах у товаристві молодят.

Порада сьома і найважливіша: характер святкування

Радимо Вам звернути увагу і на характер Вашого весільного фотографа. Оскільки, часто буває так, що молодята та гості весілля соромляться фотографуватися і в кінцевому результаті отримаєте не надто “живі” емоції та посмішки відображені на фото чи відео. Саме фотограф повинен розрядити напружену ситуацію та змусити усіх присутніх відчувати себе легко, не вимушено позувати перед об’єктивом фотокамери, у потрібний момент.

Скоріше за все у майбутньому Ви більше не зустрінетеся із цією людиною, однак почуття та позитивний настрій, що Він даруватиме на святкування Ви неодмінно пам’ятатимете.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter