Річниця весілля – нові етапи Вашого сімейного союзу

Весілля у Львові

Річниця весілля – особливий день для кожної подружньої пари. Адже, кілька місяці чи років тому Ваші серця об’єднались в єдиний тандем.
Ще з давніх-давен заведено святкувати ювілеї весілля. Щороку кожна річниця весілля має свою назву, котра походить від кількості спільно прожитих років після одруження.

Щоб правильно організувати ювілей весілля необхідно знати деталі про кожне із весіль.
Досить є дивним той факт, про який знають лише одиниці, але першим ювілеєм заведено вважати саме день Вашого весілля. Цей ювілей називають “Зелене весілля”. “Зелене весілля” за традиціями повинно святкуватись кожного місяця протягом першого подружнього року, в свою чергу наречений повинен дарувати квіти дружині. Раніше молода дружина вплітала зелене листя у волосся. Звичайно, що сьогодні лише від Вас залежить, чи слідкувати за стародавніми традиціями. Але чи не краще в цьому буденному житті створити хоч маленьке свято?

Перша річниця – ситцеве весілля

Перша річниця – ситцеве весілля. Так непомітно і швидко промайнув той рік, коли Ви стали молодятами. У Вас все відбувалось вперше. Перші сімейні конфлікти, перші перемоги над злістю партнера та звісно звикання один до одного. Хоча перший шлюбний рік асоціюється із легкістю, насправді він є найскладніший.
Подарунком молодятам на ситцеве весілля може слугувати: ситцева хустинка, скатертина, лляна постільна білизна, одяг або пелюшки для дітей. Усі ці матеріали є символом молодості та юності.

Згідно слов’янським традиціям наступні роковини заведено святкувати аж через п’ять років спільного подружнього життя, проте, на Заході, та й вже в нас, святкують усі річниці.

Друга річниця – паперове весілля

Друга річниця – паперове весілля. Кожного дня протягом наступного року у пари триває перевірка різними випробуваннями на терпіння і взаєморозуміння один одного.
Зазвичай, в цей період в молодої родини з’являється дитятко, і слово “терпіння” є ключовим у Вашому союзі. Чому ж ця річниця називається паперовою? Папір – символ крихкості, чогось не міцного. Лише від ваших сердець залежатиме, чи зможуть вони зберегти рівновагу у відносинах. Близькі дарують на цю річницю фотоальбоми та рамки.

Третя річниця – шкіряне весілля

Третя річниця – шкіряне весілля. Здається, що вже пройшло так багато часу разом. За цей час пристрасть ще не втихає і відносини стають дедалі міцнішими і кращими. В цей ювілей заведено дарувати різноманітні вироби зі шкіри.

Четверта річниця – воскове весілля

Четверта річниця – воскове весілля. Цей день насичений цікавою традицією. Проте саме вона є досить небезпечною. В цей день подружжя запалює свічки, котрі повинні горіти протягом цілого дня. Ця традиція показує, що кількість годин скільки палатимуть свічки рівна кількості неймовірних днів, що чекатимуть пару найближчим часом. Звичайно, що не всі традиції є правдивими. В першу чергу тільки ми є творцями власного щастя.

П’ята річниця – дерев’яне весіння

П’ята річниця – дерев’яне весіння. Пару в цей рік асоціюють із дерев’яним будинком. Саме предки вважали сім’ю міцною спорудою, де деколи пожежі траплялись у вигляді подружніх суперечок.
На цей ювілей є хороша традиція – саджати сімейне дерево, котре у майбутньому буде пам’яттю Вашим нащадкам.

Шоста річниця – чавунне весілля

Шоста річниця – чавунне весілля. Саме на чавунне весілля традицією є приготування їжі в чавунному посуді. Оскільки чавун у всіх асоціюється з надійністю та міцністю. Проте потрібно бути з ним обережним. Від удару чавун може тріснути. Все це саме є асоціацією із родиною. Тому варто підтримувати постійну пристрасть та вогонь у сімейних відносинах. Якщо ж Вас запросили на чавунне весілля, хорошим подарунком може бути сковорідка, форми для випікання, ковані підсвічники чи прикраси для каміна. Також інша назва чавунного весілля є рябинове або капарисове весілля. Влучним стане в подарунок кімнатне дерево, бонсай.

Сьома річниця – мідне весілля

Мідне весілля – сім років спільного життя. Цей день наповнений чудесами. Сьогодні подружжя роблять подарунки один одному у вигляді кілець або мідних монет. Близькі родичі можуть презентувати міцний посуд. За всі часи в цей день запрошували гостей та ставили на стіл самовар, що був головною прикрасою святкового столу. Можна подарувати мідні прикраси – сережки, браслет.

Восьма річниця – жерстяне весілля

Восьма річниця названа жерстяною. Найкращим подарунком стане яскравий посуд, цукерки або чай в жерстяних коробках, цікаві формочки для випікання.

Дев’ята річниця – фаянсове весілля

Дев’ята річниця – фаянсове весілля. Така дата не піддає сумніву в надійності союзу. На фаянсове весілля, зазвичай, прийнято дарувати фаянсовий посуд.

Десята річниця – олов’яне весілля

На десятий рік подружнього життя настає олов’яне весілля. Перша «кругла» дата, яка свідчить про нерозривність союзу. Чоловік в цей день дарує дружині букет схожий на весільний. Беруть за правило в цей день дарувати червоні троянди, які є символом палкого кохання.

Після десяти років подружнього життя відкривається лише новий етап життя. Ще попереду енна кількість спільно прожитих років. Пара святкуватиме:

  • одинадцять років – стальне весілля;
  • дванадцять років – нікелеве весілля;
  • тринадцять років – мереживне весілля;
  • чотирнадцять років – агатове весілля;
  • і далі …….
ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter