Сценарій побачення: операція «Пропозиція руки та серця»

Вирішили внести нотку романтизму у ваші відносини та й ще запропонувати вашій коханій руку та серце? Пропонуємо вам оригінальний сценарій такого побачення. Повірте, таке зізнання у коханні вона запам’ятає надовго.

Освічення – це завжди відповідальний та дуже хвилюючий, особливо для чоловіків, момент. В чоловіків тремтять руки та голос від хвилювання, ще більше починаєш нервувати від бажання зробити цей вчинок якомога краще.

Якщо бажаєте  влаштувати сюрприз та приємно здивувати кохану, попросіть її найближчу подругу запросити вашу кохану на вечірку, куди ви з певних обставин не зможете потрапити. Ось їдуть вони власною автівкою на цю «вечірку», аж раптом, замість галасливого інтер’єру душного кафе, потрапляють на берег гарного озера, на якому на НЕЇ чекаєте лише ви. Лунає музика, яку виконують скрипалі. Поки кохана оговтується від приємного потрясіння, подруга звичайно непомітно зникає. Залишаєтесь тільки ВИ, зорі та берег, прикрашений свічками та квітами.

Літній приємний вечір. На березі стоїть шатер, зроблений з напівпрозорої органзи. Всередині стіл, на якому стоїть, вже заздалегідь охолоджене, шампанське. Якщо ви не можете похвалитися кулінарними вміннями, радимо краще не експериментувати, а довіритися професіоналам, які приготують незвичайні страви.

Після смачної вечері, запросіть кохану на танець, під час якого говоріть їй приємні компліменти та інші «ніжності». Звичайно, до цієї справи потрібно підходити індивідуально. Жодне агентство з організації свят не підкаже вам ЩО казати. Ви повинні відчувати свою кохану, знати, що і як їй казати.

Найцікавішим моментом звичайно є безпосередньо процес освічення. Домовитися із офіціантом, що обслуговуватиме вас під час цього романтичного пікніку. Нехай покладе обручку у келих із шампанським. Після тосту «за тебе», під час останнього глотку шампанського, обручка опиниться в її устах. Головне, щоб вона не поперхнулась. J

Музиканти грають щось більш емоційне, ви стаєте на коліно і освічується своїй коханій. Палки обійми та поцілунки… ну, тут все зрозуміло. Далі до справи приступає знову офіціант, який вас обслуговує. Перед вашою нареченою він ставить тарілку, піднімає кришку для страви, під якою стоїть ласий десерт у вигляді серця, а прикрашений він не соковитою полуницею, як вимагає класика жанру. На тістечку написана дата. Звичайно, у вашої нареченої виникне питання, що ж це за дата така? А ви відповідаєте: «Це день нашого весілля. НАШ щасливий день». Уявили картинку? Гарна, ви так не вважаєте? Тепер постає питання організації весілля, адже вона обов’язково дасть відповідь «Так».

Мабуть, дехто вважатиме такий сценарій «банальщиною», взятою із мексиканського серіалу. Однак повірте мені, кожна жінка мріє про таку «фінальну серію» її незаміжнього життя. Звичайно, що ви можете спробувати і самі організувати незабутнє побачення. Однак радимо вам все ж таки звернутися в компанію, що професійно займаєтьсь організацією таких важливих подій. Поспілкувавшись із вами, професійний менеджер складе найкращий сценарій та умови і місце проведення неординарного побачення. Також ви можете скористатися послугами професійного фотографа, що зафіксує цей пам’ятний момент зародження вашої молодої родини. Від вас вимагається лише бажання створити казку та диво, яких сьогодні стає все менше в нашому буденному світі. Не бійтесь мріяти. Бажання мають цікаву властивість справджуватися!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter