Свято в стилі Brawl Stars

Хочете організувати веселе свято для дитини і його друзів і не знаєте, на якому варіанті зупинитися? Якщо ваша дитина захоплюється іграми, то замовте йому свято в стилі Brawl Stars. Це популярна гра, в яку грають діти в усьому світі. Її люблять за цікаві пригоди, креативні завдання, веселих і кмітливих героїв. Напевно, вечірка в стилі Бравел Старс буде оцінена хлопцями та дівчатами по достоїнству і викличе у них непідробні емоції!

Що ми пропонуємо?

Студія свят «Пікан» – команда, яка живе своєю справою. Ми знаємо, як важливо, щоб у дитини було щасливе, безтурботне дитинство, і вміємо організовувати і проводити хороші свята. Замовляючи свято в стилі Бравель Старс – будьте впевнені, що все пройде на найвищому рівні.

Веселі та креативні аніматори студії «Пікан» організують і проведуть для дітей захоплюючі ігри та конкурси, в ході яких діти позмагаються між собою за перемогу. Захоплюючі конкурси, цікаві завдання, творчі випробування створять особливу атмосферу і зададуть ритм всьому святу!

День народження у стилі  Brawl Stars   буде ще краще, якщо ви замовите  оформлення повітряними кулями. Іменинник напевно буде в захваті від-сюрпризу у вигляді піньяти з подарунками. Цікавим доповненням буде виготовлення слаймів, з неймовірним запахом, кольором та наповненням!

Аніматорів Бравл Старс можна замовити в як в кафе, в ресторан, в парк, на вулицю, на будинок, в квартиру, на дачу, на природу, на відкриття магазину, в дитячий сад, в школу, на зустріч гостей і просто для розваги  діткам під час дорослого свята, таких як, весілля, ювілей, День Народження і багато іншого.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter