Так хто ж такі аніматори?

Слово аніматор походить від латинського anima, що означає «душа». І це дійсно правда, адже аніматор – це артист, який на святах втілює будь-якого персонажа, вживається в роль, оживляє героя.
Аніматори, які працюють з дітьми, вміють влаштовувати ігри, які зацікавлять малюків. Аніматори студії «Пікан» професійно розважать гостей і створять атмосферу свята, дозволяючи гостям і батькам добре відпочити і не думати про необхідність створювати настрій своїм діткам.

Аніматори легко знайдуть спільну мову з Вашими дітками, зуміють розважити іменинника, адже всі ігри, конкурси та інші розваги розробляються з урахуванням всіх Ваших побажань . Під час свята аніматори стежать, щоб всім діткам було цікаво, щоб всі брали участь у розважальних та веселих конкурсах і ніхто не нудьгував. Хороший аніматор повинен бути ще й психологом, щоб зуміти знайти підхід до дитини.
Від аніматорів на дитячому святі залежить настрій Ваших малят. Всі діти повинні бути охоплені увагою, ігри, конкурси, естафети та інші розваги повинні відповідати віку дітей.
Для того щоб влаштувати дитяче свято, необов’язково орендувати кафе або ресторан, можна запросити професіоналів студії «Пікан» і додому. Бо не так важливо де проводити свято, важливо з ким! Ми любимо Вас і турбуємось, щоб Ваше свято пройшло на висоті!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter