Виїзна реєстрація шлюбу – святкування у власне задоволення

 виїзна церемонія львів

Кожна дівчина мріє про неперевершене весілля за сюжетом улюбленої кінострічки. Хочеться, аби все було ідеально. Де Ви у білій весільній сукні, легкій фаті та з неймовірно ніжним букетом у руці. Біля вівтаря стоїть Ваш коханий, а на очах усіх запрошених батько підводить Вас до майбутнього чоловіка. Лунають щирі клятви вірності на все життя. Ніжний поцілунок на фінал, немов невидимий вузол, поєднує два серця воєдино. Пелюстки троянд, веселий сміх та відчуття свята… Феєрія у повному розпалі!

Це все з переліченого звучить надзвичайно гарно і цікаво. Проте це можливо лише при організації виїзної реєстрації шлюбу. Звичайна ж реєстрація в РАЦСі не охоплюватиме усі Ваші побажання та мрії. Усе буде йти по однотипному запланованому сценарію РАЦСу.

Більшість із молодят мріють, аби цей день відбувся спокійно та без суєти. Хоча насправді перед входом до РАЦСу створюється величезна черга з молодят, які прагнуть створити сім’ю. Молодята тіснять один одного, адміністрація палацу старається провести все якомога швидше. Всі переживають та нервуються.

Виїзну реєстрацію можна організувати і власноруч. Проте, щоб Ваше весілля дійсно запам’яталось усім своєю яскравістю і неординарністю, зверніться до агентства з надання послуг виїзної реєстрації шлюбів. Котрі неодмінно допоможуть знайти ідеальні шляхи організації святкування.

Основні переваги виїзної реєстрації шлюбів

Виїзна реєстрація може відбуватися у бажаному для Вас місці. Чи це галявина у парку, чи це морський берег, усе залежатиме від Ваших побажань та можливостей.

Прикраси для оформлення церемонії додадуть відчуття легкості і ніжності. А чудовий супровід музикантів наповнить святкування урочистістю.

Також перевагою цієї церемонії є те, що ведучого Ви можете обрати власноруч. Це може бути професійний тамада або Ваш найкращий друг чи подруга. Найголовніше це те, щоб вони вдосталь передали всю цю атмосферу кохання. Якщо Ви прихильник весільних церемоній на західний манер, тоді у випадку виїзної реєстрації цікавим буде написання клятви зізнання в коханні один одному.

Час проведення виїзної реєстрації шлюбу Ви обираєте самойстійно. Виїзна церемонія передбачає більше романтики, загадковості та небесної легкості, свободи дій та необмеженості думок.

Театралізована вистава в головній ролі якої кохання

Відверто кажучи, виїзна реєстрація шлюбу – театралізована вистава, в якій головні ролі належать нареченій та нареченому.

Вам однозначно доведеться офіційно розписатися в РАЦСі в інший день, оскільки журнал реєстрації шлюбів заборонено виносити за його межі. Проте нехай це буде лише формальністю для молодят, а виїзна реєстрація шлюбу – основною частиною святкування з усіма запрошеними.

Стаття в тему: “Перший весільний танець молодят”

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter