Випускний!

Як невпинно біжить час! Тільки вчора наші діти вчилися ходити, а сьогодні вже роблять новий крок на своєму життєвому шляху.
Випускний — це свято для усієї родини! Кожен хоче запам’ятати його на все життя. Батьки пишаються своєю дитиною, та дають їй все найкраще! Що потрібно для того, щоб влаштувати ідеальне дитяче свято? Ми Вам в цьому допоможемо.
Для початку, потрібні веселі креативні герої з улюблених мультиків дітлахів, які зацікавлять кожного новою активною забавою. Окрім різноманітних ігор та конкурсів, вони Вам запропонують найрізноманітніші шоу програми: шоу гігантських мильних бульбашок, під час якого, кожна дитинка здійснить заповітну мрію — стане космонавтом, а також зможе роздивитися бульку із середини, паперове- шоу, шоу- ляльок- велетнів, найрізноманітніші майстер- класи! І звісно, куди ж без аквагриму — малюночку на обличчі. Тут кожен стане ким захоче: чи то миленька пухнаста киця, чи спритний спайдермен! Але це ще далеко не все, що підготували наші казкові герої! До Ваших діток в гості завітає справжнісінькій Міккі Маус, кіт Том та мішка Тедді, які разом з дітками випустять повітряні кульки, як символ початку нового етапу життя. Ростові ляльки будуть родзинкою Вашого свята — двометрова м’яка іграшка, яка западе в серце навіть матусям.
Кріо шоу від Шалених Науковців запам’ятають назавжди не тільки дітки, а і дорослі. Бо це — неповторні досліди з сухим льодом, який ми зможемо спробувати і на дотик, і на смак!
А до любителів шалених танців прийдуть запальні фріки зі своїм шоу! З ними затанцює навіть сувора вахтерша. А для того, щоб дискотека стала феєричнішою-пропонуємо паперове шоу! 40-50 кг. найтоншого плівкового паперу в якому дітки будуть купатися, немов у пухнастій хмарці.
Чарівний фокусник змусить Вас повірити в дива! Він зробить для Вас неможливе — забере на себе всі погляди дітей та змусить їх уважно дивитися за кожним рухом. Поб’ємось об заклад, Ви не розгадаєте жодного фокусу!
Розмалюйте прощавання ваших діток з садочком та молодшою школою у яскраві кольори!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter