«Живі столи» – ефектна прикраса будь-якої вечірки

Екстравагантна, але ще не достатньо популярна забава – «живий стіл», ефектний інструмент для проведення фуршетів, виставок та різноманітних акцій. «Живі столи» – атрибут не масовий, та ще мало популярний. Тому, «живий стіл» на вашій вечірці стане ознакою новаторства. Не відмовляйте собі стати справжньою світською левицею, яка з кожним разом дивує публіку все більше та більше.

«Живі столи» дивують своєї різноманітністю. На «живому столі» можна розміщати не лише смачні куштування, але й поліграфічні буклети, зразки продукції, сувеніри, подарунки. В цьому випадку контакт «продавець-реципієнт», буде в прямому смислі не відходячи від «каси». Дівчина, або хлопець, яка є «живим столом» може презентувати продукцію, розповісти про страву або напій, вітати гостей, створювати ненав’язливу атмосферу на святковій події.

Звучить дещо дивно, але «живий стіл» може стати неповторним доповненням до інтер’єру. Сьогодні компанії з організації свята пропонують різноманітні персонажі, які ідеально підійдуть до тематики вашої вечірки. Ви можете замовити «живий стіл» у ролі Мерлін Монро, Чарівної Принцеси, Сніжної королеви, Янгола, Княгині, Феї, Пажу, дами з Венеції, казкові персонажі та герої мультфільмів, коміксів, фільмів, українська панночка та багато інших.

Замовити «живий стіл» дійсно варто! Він стане родзинкою дитячих та дорослих свят, дівич-вечора та парубочого вечора, корпоративних вечірок та святкування весілля. В середині такого столу знаходиться актор. Він може грати будь-яку роль, в залежності від вашої вечірки.

Ваші запрошені ніколи не забудуть «живий стіл»! Це, мабуть, не лише оригінальний спосіб пригостити смачними ласощами всіх гостей, але й екзотичне шоу. «Живий стіл» сам підійде до вас, та невимушено запропонує келих шампанського, підтримає бесіду, жоден з гостей не почуватиме себе не зручно, навіть, якщо хтось прийшов без пари. З «живим столом» компанія знайдеться всім.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter