Феї Вінкс

Неймовірні феї Вінкс

Феї Вінкс – це братство для справжніх Супер Леді, котрі одного разу об’єдналися в супер команду та подорожують та постійно рятують світ від темних сил.

Якщо ваша дитина хоча б один раз бачила цей мультик про цих чарівних Фей, вона точно в них закохалася. А як же по іншому?

Вони відрізняються від інших фей своїми неймовірно барвистими косами, великими казковими крилами та неперевершеним виглядом загалом.

Подорожуй з феями Вінкс від анімаційної студії «Пікан»

Феї Вінкс чудові чудові друзі не лише для дівчат, а й для хлопців. Вони знають, як правильно підібрати захоплюючі забави, конкурси та квести, щоб всі присутні були задоволені.

Щоб свято було наповнене ще більшою кількістю радості та дружності, разом із Вінкс на свято можуть завітати і інші казкові герої мультфільмів, такі як:

  • Пірати;
  • Супергерої;
  • Черепашки Ніндзя;
  • Чи багато інших персонажів.

 

Разом з феями Вінкс від анімаційної студії «Пікан» діти будуть розвивати свою фантазію, літатимуть в раніше незвідані, не існуючі на карті казкові країни. Подорожуватимуть під водою та на суші, спробують виконати завдання для подальшої посвяти в феї та просто проведуть один день із життя фей. Ця неймовірна пригода дійсно запам’ятається вашому малюку на все життя.

Також діти дізнаються секрети древнього клану Фей та обов’язково отримають незабутній сюрприз від цих прекрасних казкових героїв.

Окриляйся разом з фея Вінкс

Феї Вінкс обожнюють веселитися, бігати, стрибати і звісно діти не зможуть встояти перед цією вибуховою енергією.

Феї Вінкс навчать дівчаток бути граційними та вишуканими, а також покажуть як розважатися без упину та насолоджуватися незабутнім, неперевершеним дитячим святом.

Отож, дорогі батьки, якщо Ви хочете, щоб свято вдалося, запросіть на свято фей Вінкс і вдячності ваших діток не буде меж!

Феї Вінкс тендітні та елегантні, але їхня внутрішня сила зарядить енергією не лише малюків, але і їх батьків – особливо, якщо вони всі разом побувають у чудовій гігантській мильній бульбашці, яка виконує всі бажання!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter