Гонщики

Гонщики на День народження – запорука веселощів

Швидкість дій, вогонь у очах, жага до перемоги – це лише кілька перерахованих ознак, котрі визначають Гонщика. Саме Гонщики обожнюю швидкість понад усе на світі. Прерогативою справжніх Гонщиків є: шалена швидкість, круті повороти, небезпечні раллі, а також попутний вітер. Разом із ними Ви відчуватимете стан піднесення вище небес.

Якщо у Вашої малечі планується День народження і Ви бажаєте влаштувати запальне свято. Тоді Вам просто необхідно замовити аніматора у вигляді Гонщика.

День народження у стилі Гонщики

Про такий подарунок можна тільки мріяти. Із впевненістю можемо сказати, що він тішитиме не лише дітей, а й їх батьків. Гонщики із легкістю знайдуть спільну мову із дітьми будь якого віку чи статі. Разом із ними ніхто не сумуватиме та не стоятиме на місці. Вони яскраві, веселі та супер швидкі. Гонщики добре знають свою справу. Тому на День народження у стилі Гонщики буде велика кількість ігор на швидкість, вправність, витримку та силу. Разом із Гонщиками діти подорожуватимуть на авто по спекотних пустелях та холодній Алясці. Навіть, якщо авто не витримає таких навантажень, не варто переживати. Усі далі продовжать подорож. Тепер вона відбуватиметься на повітряній кулі, поїзді чи навіть на верблюдах.

Гонщики від анімаційної студії “Пікан”

Під час ігор діти навчаться усім хитрощам виживання у пустелях і на бездоріжжі. Також дізнаються, яким чином видобувати для себе харчі та воду у таких умовах.

Гонщики від анімаційної студії “Пікан”- справжні відважні сміливці. Цю відвагу разом з хорошим настроєм вони передадуть Вам та Вашим діткам. Малюки будуть вражені їхньою швидкістю та щирістю, а ще постійно гарним настроєм та веселою вдачею.

Гонщики – це найкраще рішення для вдалого подарунка Вашому малюку на День народження.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter