Анімаційна студія «ПІКАН» пропонує вашій увазі багато різноманітних та унікальних квестів. Що ж таке квест? Це спортивно-пізнавальна гра, основою якого є послідовне виконання цікавих, логічних або спортивних завдань, в кінці проходження яких на гравців чекає винагорода:

     Квест «Хімічна атака»

Основна ідея: Ворожа корпорація КАІН спричинила хімічну атаку на весь світ, і вже є перші заражені, яких відокремили до зони «Карантину». Симптоми: сильний головний біль, втрата пам’яті, слабкість у тілі, часта втрата свідомості.
Головний науковець корпорації ЛІБЕРАТОР, доктор Чеміст, виготовив антидот і закрив його у своєму сейфі на кодовий замок, але також заразився, а отже втратив пам’ять і не може згадати шифр. Але доктор встиг залишити підказки для своєї команди, аби та могла відновити код.
Нажаль більша частина лаборантів також потрапила під дію цієї хімічної атаки і лише Маргарет з Крістофером ще здорові. Їм необхідно якомога швидше зібрати нову команду, відновити код, знайти антидот та врятувати світ.
Квест пронизаний низкою унікальних хімічних експериментів, безпечних для дітей. Це буде не тільки весела гра, а ще й науково-експериментальне шоу.

 

 

     Квест «Місія нездійснена»

Основна ідея: Світу загрожує небезпека. Злодій Амброуз хоче розповсюдити небезпечну отруту «Хімера», яка може знищити всю цивілізацію. Він закував спецагента Найю у наручники і якщо їх зламати, то до організму дівчини потрапить та сама отрута, «Хімера» і вона загине.
   Однак є шанс на спасіння. Амброуз кидає виклик організації таємних агентів. Він хоче випробувати можливості та навички наших детективів. Цей негідник вважає, що їм не під силу буде впоратися із поставленими завданнями.
Тому агент Найя разом з агентом Ітаном збирають команду майбутніх детективів, які допоможуть знайти ключ, а згодом виконати нездійснену місію та врятувати весь світ!
Неймовірно цікавий квест, де ваші діти зможуть відчути себе справжніми детективами, та перевірять свої можливості, як таємні агенти.

 

 

 

  Квест «Супергеройський»

Основна ідея: Головний герой історії – славнозвісний супергерой Бетмен. Йому хтось надіслав анонімного листа, зі змісту якого стає відомо, що жителі міста в небезпеці. По всій території населення розміщені вибухівки, які скоро спрацюють! Бетмен розуміє, що самому йому не справитися, тому він вирішує зібрати цілу команду супергероїв, які допоможуть йому справитися з цією проблемою.

 

Усе це влаштував Джокер – найбільший, найзліший та найзаклятіший ворог Бетмена! Він кидає виклик супергерою та його друзям. Злочинець хоче випробувати їхню спритність та кмітливість.
То ж чи встигнуть наші герої виконати завдання вчасно та знешкодити всі вибухівки, і врятувати своє місто?
Під час проходження цього квесту діти повністю поринають у супергеройський світ, відчуваючи себе справжніми рятівниками людей.

 

 

Квест «Мужність та ніжність»

Основна ідея: Красуня принцеса Чарівного Королівства та її хороший друг, хоробрий пірат, підкорювач морів, вирішують влаштувати справжній турнір для юних дівчат та хлопців. Вони придумали багато цікавих завдань, які необхідно виконати кожному!
У ході проходження квесту дівчатка зможуть відчути себе справжніми тендітними принцесами, а хлопчики – мужніми піратами. Гра перевірить наших гравців не тільки на спритність та кмітливість, але і навчить всіх працювати злагоджено, бути єдиною командою.
Подолавши всі перешкоди гравці отримують нагороду за свою працю, адже в кінці на них чекає неочікуваний сюрприз та подарунок.
Цей квест подарує дітям справжню казку з приємними неочікуваностями.