▲ Вверх
X

Упс...

Сайт знаходиться в розробці Російська мова ще недоступна!

Дякуємо за розуміння :)

Про нас

Організація свят завжди пов’язана з доволі великими турботами. Event агенція “Пікан” із радістю допоможе Вам організувати свято чи захід на будь-який смак. Ми беремо на себе всі турботи пов’язані з організацією та проведенням свята: написання сценарію, підбір ведучих, місця проведення, аніматорів, музикантів, артистів, професійних Dj-в, танцювальних колективів, фото та відео послуги і т.д. індивідуально підходимо до кожного заходу. Гарантуємо унікальність кожного свята!

Наша історія

Наша команда


Слідкуй за нами у соц.мережах

Індивідуальна організація свят із агенцією «Пікан»

Якщо ж Ви відчуваєте в собі бажання організувати свято самостійно – ми прийдемо Вам на допомогу та запропонуємо різноманітні супутні послуги, котрі можна замовити, як окремо, так і комбінувати між собою.Ми з радістю готові Вам надати сучасні та просторі зали для проведення урочистих подій чи семінарів, запропонувати цікавий сценарій для проведення святкувань, який об’єднає в собі побажання замовника разом з креативними ідеями організатора, влаштувати театралізовані шоу та інші незвичні дійства, допомогти з організацією семінарів та тренінгів.

01.

Якісно Досконало Професійно

02.

Ексклюзивно зі смаком

05.

Весело Цікаво Святково

Наші переваги

03.

Вчасно Швидко

04.

Вишукано Неперевершено

Відгуки

Були майже на кожному Вашому святі. Дуже задоволені Вашою роботою, радимо усім друзям. Окреме дякую Налаті і Світлані за індивідуальний підхід!
Надзвичайно професійна команда, дуже приємно працювати разом, отримали лише позитивні емоції та неймовірні спогади.
Дуже вдячні за професіоналізм, креативність та швидкість. Все пройшло на вищому рівні. Pikan - найкраща команда.

Дізнайся вартість свого свята


Ми всі такі різні, але так чудово, що вміємо однаково любити життя і створювати щось нове та незабутнє для Вас та Ваших рідних

Loading...