Агенти 007 джеймс Бонд

Агенти 007 джеймс Бонд – один із тих герої, на котрих хочеться бути схожим. Ледь не усі хлопці бажають, хоч трохи бути схожими на нього, в той час, коли дівчатам подобається його вишукана подруга. Кому б не хотілось з легкістю підкорювати жіночі серця? У Вас з’явиться така можливість.

День народження у стилі Агент 007

Агенти 007 джеймс Бонд може завітати до Ваших дітей на День народження і неодмінно додасть пікантності святкуванню. День народження у стилі Агент 007 – це те, що не забудеться ніколи. Агенти 007 джеймс Бонд та його неймовірна подруга залучать усіх на святкуванні до спільних ігор. Разом із командою помічників вони зможуть проходити таємне завдання, рятувати світ від небезпеки. Долатимуть безліч цікавих завдань, квестів, спробують подорожувати різними континентами, містами та країнами. Братимуть участь у пізнавальному квесті, побувають всередині величезної бульбашки. І це ще не весь список справ, що дітвора робитиме на святі.

Агенти 007 джеймс Бонд на День народження від анімаційної студії “Пікан”

Агенти 007 джеймс Бонд на День народження від анімаційної студії “Пікан” чудово підійде як маленьким діткам, так і підліткам. Програма святкування адаптується для дітей різного віку і може бути у вигляді квесту чи програми з іграми, конкурсами та шоу мильних бульбашок. Для дітей старше 8 років найкраще підійде квест “Агент 007 – операція Джеймса Бонда”.

Хочемо звернути Вашу увагу на новинку – гру “Мафія”. Агенти 007 джеймс Бонд та його подруга із радістю пограють з Вами цю неймовірну гру на вправність, таємничість і витривалість.

Замовте Агента 007 для Вашої дитини і будьте впевненими, що святкування пройде на всі 100% і його будуть пам’ятати ще довго.

Ми працюємо, щоб Ви якісно відпочивали.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter