Angry Birds (Енгрі Бьордс)

Незабутнє святкування з Angry Birds (Енгрі Бьордс)

Angry Birds – це персонажі однієї із найпопулярніших ігор в цілому світі.

Невимовні веселуни Angry Birds, зможуть завітати і до вас на свято, зроблять його активним, веселим і дійсно незабутнім.

Ростові ляльки Angry Birds одразу «запалять вогник» у очах вашого малюка, стануть улюбленцями святкування, яскраво та цікаво проведуть дитяче свято не лише діток, а й їх батьків.

Діапазон можливостей  ростових ляльок Angry Birds від студії «Пікан» необмежений. Вони можуть провести захід не лише на дитячих святах, а й на презентаціях, відкриттях гіпермаркетів, в готельних комплексах, ресторанах.

Angry Birds – «живі» іграшки з непідробними емоціями

Angry Birds – це чудовий подарунок для вашого малюка. Адже саме з Angry Birds діти навчатимуться стрибати, стріляти, розвивати кмітливість та швидкість.

Веселі «живі» іграшки разом з дітками гратимуть в ігри та конкурси, малюватимуть аквагрим та графіті, братимуть участь у шоу гігантських мильних бульбашок. В процесі гри діти отримуватимуть цікаві заохочувальні призи, що стимулюватиме їх до гри.

Не лише Angry Birds вчитимуть діток. В свою чергу, у процесі гри, діти зможуть навчити бешкетників залишатися чесними і ввічливими, завжди бути відповідальним за свої вчинки та слова, а також дотримуватися гігієни.

Дитяче свято з Angry Birds

         Angry Birds від анімаційної студії «Пікан»  зможуть завітати на свято не лише до малюків, а також і до дорослих. Вони можуть танцювати, працювати як хостес або ж просто слугувати чудовим незабутнім антуражем Вашого свята.

Ростові ляльки Angry Birds з кожним роком стають все популярніші і безумовно є невід’ємною частиною гарного свята, адже такі ляльки завжди викликають подив і захоплення у дітей.

        Малюкам весело та цікаво проводити час з цими персонажами. Після свята у малюків залишаться море хороших емоцій і звісно фото, котрі займуть чільне місце в сімейному фотоальбомі і назавжди у пам’яті малюка.

Найкращою нагородою для батьків є дитяча посмішка, а з  ростовими ляльками Angry Birds  ця посмішка буде широкою і щасливою.

         Ростові ляльки   Angry Birds надзвичайно легко запросити на свято – просто зателефонувавши в наш офіс або зробивши замовлення на поштову скриньку.

Свято наближається? Поклич Angry Birds на допомогу.

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter