Бетмен та Жінка-Кішка

Бетмен та Жінка-Кішка від анімаційної студії “Пікан”

У Вашого маленького бешкетника скоро День народження і Ви не знаєте, як вдало його провести? Вашим порятунком стануть Бетмен та Жінка-Кішка від анімаційної студії “Пікан”. Запросивши на свято цих неординарних героїв, діти будуть у захваті від чудової компанії. Для вдалого святкування є розроблена програма. Дана програма розрахована для діток від 7 років. Вона може проходити у формі квесту, програма з іграми, конкурсами та різноманітними майстер-класами та шоу.

Бетмен та Жінка-Кішка виглядають дуже реалістично. Тому замовляти цих героїв можна для дітей різного віку. Впевнені, що діти і не  запідозрять, що це не справжні Супер-герої, адже костюми та майстерність передають усю реалістичність цих персонажів.

Бетмен та Жінка-Кішка на День народження для малюків

Бетмен та Жінка-Кішка на День народження разом із дітьми спробують рятувати планету від антигероїв, вивчать незвичайні прийоми та навчаться багатьох примудростей життя супергероїв. Бетмен та Жінка-Кішка зможуть завітати не самі, а у компанії інших супергероїв таких як: Спайдермен (Людина-Павук) з своєю подругою Спайдервумен та Супермен та Супервумен.

Разом вони створюють міжгалактичний альянс супергероїв – це таємна спілка супергероїв, до якої входять найвпливовіші люди планети, а, відтепер, і Ваші діти, яких буде офіційно посвячено в помічники супергероям.

Бетмен та Жінка-Кішка можуть завітати як в дитячий розважальний центр, так і в садочок чи школу,або навіть у приватний будинок. Головна умова – радісні посмішки та хороший святковий настрій.

Виходь за межі можливого разом із веселими героями

Відтепер доступний новий формат програми під назвою Бетмен проти Супермена. Така програма підійде хлопчикам від 8 років і проходить у формі квесту.

Квест насичений, цікавий і емоційно заряджений. Хлопці будуть в захваті від супергероїв, які завітали саме до них з таємним завданням. Знайти розгадку стане для хлопчаків справою честі і вони, звісно, ж чудово справляться з завданням.

Бетмен та Жінка-Кішка з нетерпінням чекають на Вас та Ваших малюків, адже вони завжди поспішають на допомогу хорошим батькам.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter