Боні і Клайд

Боні і Клайд – нестримні розваги на святі

Щоб весело та неординарно провести День народження Вашого малюка, Event-агентство “Пікан” радить Вам замовити запальну пару Боні і Клайд.

Для того, щоб краще зрозуміти, що ж відбуватиметься на святкуванні із ними варто познайомитися. Хто ж такі Боні і Клайд?

Далеко не усі малюки чи їх батьки знають про цю пару Боні і Клайда. Ця нестримна компанія знає як правильно розважатися і поринати у світ небезпечних пригод. Бонні і Клайд запросто справляються з сейфом та замками, їм нема рівних у погонях та у вправності володіння зброєю.

День народження у стилі Боні і Клайд

Усе святкування День народження у стилі Боні і Клайд пройде у активному темпі. Усім присутнім не доведеться сумувати, адже у всіх є велика кількість небезпечних та цікавих завдань.

Разом із нестримною парою усі літатимуть на повітряній кулі, подорожуватимуть на машині та поїзді, братимуть участь у незвичайному квесті та дізнаються багато нового та цікавого.

Боні і Клайд – компанія не для боягузів, адже завдання будуть не простими, а ставки надто високими. Програма святкування у даному стилі адаптована для діток 8-11 років. Вона також може проходити у формі квесту. Для діток старшої вікової категорії відтепер є нова програма – “Мафія”. Усі програми для справжніх сміливців, яким невідомий страх. Ці програми також чудово підійдуть для випускних у молодшій школі. Ми з радістю розробимо програму для Ваших  діток, врахуємо неодмінно всі Ваші побажання та мрії.

Event-агентство “Пікан” – поспішаємо на допомогу хорошим батькам.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter