Червона Шапочка

Усім добре відома ще із пелюшок – Червона Шапочка, потрапляє у нову пригоду. Втеча від злого Вовка та порятунок Бабусі й самої Червоної Шапочки викликає жагу до нових пригод. Пориньте у казковий світ ігор разом із Червоною Шапочкою та подаруйте своїм дітям найкраще свято.

Червона Шапочка, запрошена на дитяче день народження , зробить свято веселим та повним пригод.

Друзі Червоної Шапочки

Усім відомо, що Червона Шапочка має багато друзів, які також просяться з нею на веселі  свята й інколи Червона Шапочка бере їх з собою. Кого тільки немає в цій компанії: Міккі та Мінні Маус, Літел Поні, Трансформер Бамблбі, Свинка Пеппа з братиком Джорджем, веселі Клоуни, швидкі Ковбої, Супергерої на будь-який смак.

Вони з радістю завітають до Вас на свято та ще й привезуть з собою багато сюрпризів.

Дитяче свято із Червоною Шапочкою та іншими казковими героями буде найкращим подарунком для дітей та дорослих.  

Умови наших послуг:

Червона Шапочка та її друзі можуть завітати до діток від трьох років. Ігри та конкурси розроблені нашими сценаристами не мають аналогів. Всі наші програми адаптовані для діток різних вікових категорій, але за Вашим бажанням, сценарій  може розроблятись індивідуально, згідно Ваших побажань. Ми  розробляємо нові квести, або ж Ви можете обрати різноманітні вже існуючі квести для діток та дорослих.

Також, ми пропонуємо оформлення дитячого дня народження у стилі Червоної Шапочки.

Ми вміємо дивувати не лише діток, але й дорослих! Слідкуйте за нашими акційними пропозиціями! Повірте, наші послуги можуть дарувати незабутні емоції , а ціни приємно дивувати!

Виникли питання? Заповніть коротку форму або телефонуйте нам, ми із радістю Вам допоможемо!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter