Фіксики

Знайомство з Фіксиками

А хто такі ці Фіксики – секретам всім секрет. Хіба є хоч один малюк, який не знає, хто такі Фіксики?Ці невгамовні всюдисущі веселуни підкорили всіх своєю веселою вдачею, любов’ю до пригод та яскравим виглядом. Фіксики – хранителі побутових приладів, підтримують в них чистоту та порядок живучи в середині приладу.  Фіксики не помітні для людського ока, але їхня робота надзвичайно велика та важлива.

Фіксики – маленькі істоти з великою душею

Ходить легенда, що Фіксики – частинка душі совісних майстрів тогочасних винаходів, яка залишилася і до тепер в приладах і перетворилися на маленьких Фіксиків. Малюки добре знають кожного героя цього мультфільму. Проте найяскравішими його персонажами є дочка Сімка та син Нолик.

Невгамовна Сімка

У кожного героями цього мультфільму є свій темперамент, характер, який властивий лише одному персонажу. Сімка – активна дівчина 11 років. Кмітлива і рішуча малеча, готова у будь-який момент прибігти на допомогу. Сімка надзвичайно розумна дівчина – найкраща учениця у своєму класі.

Безпосередній Нолик

Нолик – ще один член великої сім’ї Фіксиків, брат Сімки. Нолику всього 5 років, проте на все у нього є своя думка. Нолик привітний і активний малюк, який постійно потрапляє у різні історії і потребує допомоги близьких. Запросивши на дитяче свято цих героїв, Ви можете бути впевнені, що усі малюки будуть задоволені святом. Фіксики не лише розважать ваших малюків, але і навчать їх азів техніки безпеки, затанцюють популярний танець “Помагатор”, що не залишить нікого осторонь.

Святкуй разом з Фіксиками

Фіксики від анімаційної студії ” Пікан” влаштують справжнє феєричне, незабутнє свято для малюків. Цікаві ігри та конкурси, море яскравого реквізиту, незабутнє шоу мильних бульбашок  – все це лише частина того, що чекає ваших діток на святі. Всі дитячі програми створені з любов’ю для дітей, тому будьте впевнені, що малеча буде в захваті від неочікуваних сюрпризів та веселих, насичених програм. На ваших діток чекає більш як п’ятдесят казкових героїв і їх кількість постійно збільшується. Ми працюємо, щоб ви якісно відпочивали.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter