Герої в масках

Герої в масках – таємничі пригоди на дитячому святі

Герої в масках. А хто ж ці герої? Це діти-сміливці, які дуже люблять пригоди. У звичайному житті вони друзі, однокласники та сусіди, але лише приходять сутінки, як вони у раз одягають свої спеціальні костюми, у яких захищають світ від лиходійства. Але ж які у них супер-сили?  Звичайний Коннер перетворюється у Кетбоя, який кмітливий та швидкий , як справжній кіт. А от Амайя після сутінків стає незрівнянною Аллет, яка своїм виглядом нагадує тиху та з чудовим зором сову.

Але коли настає день, ці веселі друзі поспішають на свято. Кетбой та Аллет чудово ладять з дітками, тому що вони і самі є 6-річні дітьми. Герої в масках поділяться своїми секретами та фантастичними історіями про добро та зло у своєму місті.

День народження у стилі Герої в масках

Кожна гра з Героями у масках перетворюється у важливу  місію, яку вони разом з дітками повинні здолати. Аллет швидко знайде  спільні інтереси з усіма дівчатками на вашому святі, а Кетбой навчить хлопців бути мужніми та сильними, як він.

Майстер-класи та шоу будуть виглядати зовсім по-іншому для ваших діток, адже з ними будуть Герої в масках. Все, що Кетбой та Аллет бачуть перед собою, перетворюють у завдання, з яким всі  повинні впоратись. Усі діти люблять фантастичні завдання, а якщо перевторити свято у велику квест-місію, тоді цей день назавжди залишиться незабутнім дійством, яке захочеться повторити знову і знову.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter