Холодне Серце

День народження в стилі “Холодне Серце”

Є мультфільми, які актуальні багато років, адже головні герої до вподоби дітям. Чим вони особливі та як вони створюють таку прихильність до себе? Головні критерії: веселість, щирість , добрі серця та кмітливість. Саме такі риси у героїв сніжного мультфільму «Крижане серце» – Сніговика Олофа та його подружок – Королеви Ельзи та її сестри Принцеси Анни.

День народження в стилі “Холодне Серце”

 

Знайомство з героями мультику “Холодне Серце”

Ці троє друзяк зовсім різні. Ельза розважливіша та суворіша, тому що у руках має величезну магію, яка може наробити багато лиха у Арендельфі. Анна весела та життєрадісна, завжди прийде на допомогу, не дивлячись ні на які труднощі та загрози. А щодо Олофа – справжнісінький сніговик-говорун, який любитель загубити носа-морквинку. А головна мрія у нього –  поніжитись на сонечку літом, але, на жаль, такі погодні умови йому не підходять. У мультфільмі багато персонажів, але найголовніші для діток – це саме Олоф, Анна та Ельза.

 

Пригоди на день народження разом із Олоф, Ельза і Анна

Коли у дитини День Народження, вона хоче, щоб цей день запам’ятався їй назавжди. Хто, як не три друзяки із «Холодне Серце» допоможуть їй у цьому? Олоф, Ельза і Анна завітають до Вашого малюка від Студії Яскравих Подій «Пікан» із спеціальною програмою, яка включатиме у себе безліч ігор та конкурсів. На певний час, діти поринуть у атмосферу засніженого Арендельфа, де усі навкруги катаються на ковзанах, хоч на вулиці літо. Адже Ельза начаклувала справжню зиму для усіх. Професійні Аніматори Олоф, Анна і Ельза не дозволять сумувати. Вони підготували для іменинника та його друзів безліч цікавих завдань, смішних історій про своїх друзів, оригінальних ігор та веселощів.

Сніговик навчить діток, як чхати, щоб не загубити свого носика, Анна навчить, як стрибати високо, а Ельза – справжнім чарам. Усі вони поспішають до малюків на свята, адже дуже люблять чудово проводити час.

 

  

 

Після усіх розваг діти матимуть неймовірні фотографії в компанії казкових героїв разом із дітками та їх батьками. Оригінальні та емоційні фото разом із героями «Крижане серце» Вам гарантовані.

Олоф, Анна та Ельза – це ті персонажі, які розважають діток на всі 100%.

Якщо Ваша дитини хоче День народження в стилі “Холодне Серце”  не баріться, а створіть їй те саме свято, про яке мріє малеча. Троє друзяк із Арендельфа вже з нетерпінням чекають зустрічі із слухняними та найкращими дітками.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter