Кіт Том

Кіт Том – найкраща розвага на дитячому святі

Чи є хоч один малюк який не знає кота Тома і його запального маленького друга Джері? Впевнені, що ні!

Кіт Том – мультиплікаційний герой однойменного мультфільму  «Том і Джері», веселий, завз’ятий і кмітливий кіт, що завжди потряпляє у різні пригоди. Не завжди він буває слухняний, проте дітям буде з радістю навчати його хорошим манерам.

Кіт Том може не лише весело провести дитяче свято, гратись із дітками в пізнавальні ігри, а й зустрічати гостей, танцювати та брати участь в конкурсах.

Спробуйте уявити лице вашої дитини, коли на його дитяче свято завітає ростова лялька кіт Том з величезним букетом повітряних кульок. Ми впевнені, що такий сюрприз малюк пам’ятатиме довго.

Кіт Том від анімаційної студії “Пікан”

Кіт Том від анімаційної студія “Пікан” нестримний вигадник: у його арсеналі величезна кількість веселих ігор та конкурсів, він добре знає як перетворити дитяче свято на веселу і незабутню гру.

Разом із бешкетником Томом на свято можуть завітати і інші герої студії “Пікан”:

  • Пірат Джек та Піратка Джекалунда;
  • веселі клоуни Кнопка і Кльопка;
  • Міккі Маус;
  • Пеппі Довга Панчоха;
  • Та інші казкові герої.

У нього безліч друзів, які як і Кіт Том, люблять проводити весело час з дітками, залучати їх до спільної гри та просто спілкуватися.

Кіт Том від анімаційної студії “Пікан” це універсальний казковий герой, якого можна запросити на будь яку подію, будь то дитяче свято в садку та розвиваючому центрі, на випускний в садок та молодшу школу, корпоратив, відкриття магазинів чи навіть весілля, всюди разом з ним мандрує гарний настрій і чудове свято!

Кіт Том чудовий подарунок не тільки для діток, а і для дорослих іменинників.

Чудова новина для вас – при замовленні свята від трьох годин, виніс святкового торта та привітання для іменинника від Кота Тома ви отримуєте у подарунок.

      Життя – не тільки сірі будні, дозволь додати собі більше незабутніх моментів!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter