Клоуни на свято

Веселі Клоуни на свято малюка

У Вашого малюка скоро День народження, а Ви ще досі вагаєтесь у цікавих розвагах? Пропонуємо для Вас різнокольорових друзів для хорошого настрою.

Клоуни – смішні герої, що з легкістю додадуть яскравості та веселості будь-якому святу. У своїх костюмах із цікавим гримом вони вразять Вас своєю безпосередністю, щирістю і, деколи, незграбністю. Такі гості неодмінно справлять враження на усіх присутніх на святкуванні.

Малеча весело та цікаво проводитиме час разом із клоунами. Клоуни навчать дітей демонструвати фокуси, веселитимуть діток, а також розважатимуть гостей. Клоуни на День народження – ідеальний подарунок для малюка. Адже їх кмітливість та яскравість не може не підкупити. А їх кумедні імена та смішний голос не залишать нікого байдужим.  

Замовити клоуна на День народження, ювілеї, весілля

Анімаційна студія “Пікан” пропонує замовити клоуна на свято разом із веселою компанією у складі: Клоуна Кнопки та Клоунесси Кльопки, Клоуна Мосі та Клоунесси Мані. Вся ця весела команда може завітати на День народження до Вашого малюка та прихопити з собою ще своїх веселих друзів: Пірата Джека та Свинку Пепу чи інших казкових жителів.

Усією великою командою вони створять шоу мильних бульбашок, спробують різноманітні майстер-класи, гратимуть веселі ігри, забави та конкурси. Також на святкуванні буде дитяча дискотека та квести для справжніх розумників. Вони потішать не лише діток, а і дорослих. Клоуни є універсальним подарунком як для батьків, так і для дітей. Тому, їх можна запрошувати на День народження, ювілеї, весілля, дівочі вечірки. Як тільки Клоуни завітають до Вас на святкування – одразу створять відчуття неймовірного свята.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter